اگر کسی احساس تنهایی کنه باید چیکار کنه؟

پرسش

سلام اگر کسی احساس تنهایی کنه باید چیکار کنه؟

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/3/1 19:37:32 1 پاسخ 162 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  احساس تنهایی.چرا و به چه دلیل؟ ببینید جنگ بیرون از خانه! جنگ اراده هاست! یعنی انسانی های هستن،که میخواهن با انواع و اقسام روش ها اراده دیگران را بشکن و تحت کنترل خودشون درشون بیارن. شما نباید به فرض اینکه در فلا فیلم یا برنامه یا دوست یا .. گفتن شما ادم تنهایی هستی! یا ادم های تنها چنین ویژگی های دارن باور کنید و خودت را ببازی!

  خداوند در قران گفته،انسان همانجور که تنها به دنیا امدن! تنها نیز از دنیا خواهن رفت! به طور کل همه تنها هستیم و جزء خدا کسی را نداریم!

  گاهی وقت ها انسان ها در اوج خوشی ها به انواع اقسام کارها بد یا .. مشغول هستن و اصلا فکر اینده رو نمی کنند! اما یک روز،وقتی می ببینید دور اطرافیان یا انهایی که روزگاری با انها خوش بوده،چه بلاها و چه ظلم ها در حقش کردن،تازه به خود می اید.. و شاید به فکر حکیمانه که انسان ها درستکار به اون زدن فکر میکنند و احساس میکند چقدر اون حرف درست بوده! اما در او لحظه فکر میکردن،اینهایی که باهشون خوش بوده تا اخر با شخص می ماند! اما دید چنین نیست! و به خود می اید و احساس سرشکستگی و تنهایی می کند!

  این البته یک نشان خوب است! اگر اسیب بیش از اندازه زیاد نباشد! بلکه یک نوع توفیق از سمت خداست!که شخص احساس تنهایی کند و فکرش و دنیایی و جوء در اطرافش رو عوض کند و به زندگی حقیقی و درستی که خدا از او خواسته برگردد.

  باید قدر دانست و محکم به مسیر که خدا خواسته برگشت و تا خدا نیز همه چیز را برایشا جبران کند و نگذارد غم و ترس داشته باشد و برعکس شادی به عمق وجودش بدهد،که کسی نتواند ان را بگیرید..

   

پاسخی دهید