این پسر شدیدا بهم ابراز علاقه مبکنه تو این مدت هیچ وقت خواسته ناجوری ازم نداشته

پرسش

سلام خسته نباشین من یه دختر ۱۹ ساله هستم که از سن ۱۵سالگی وارد یه رابطه مجازی با یه پسر همسن خودم شدم که الان هنوزم با هم در ارتباطیم این پسر یه مشکل خانوادگی بزرگ داره اینکه پدر و مادرش مشکل روانی دارن و اصن اونو بچه خودشون حساب نمیکنن و هر روز جنگ و دعوا توی خونشون هس از وقتی این رابطه شروع شد این پسر شدیدا بهم ابراز علاقه مبکنه تو این مدت هیچ وقت خواسته ناجوری ازم نداشته فقط چند بار حضوری دیدمش از یه طرف میدونم بابام شدیدا مخالفه بخاطر خانوادش منم روی حرف بابام نمیتونم حرفی بزنم نمیدونم ولی حس میکنم اگه این رابطه تموم شه برای اون خیلی بهتره کمتر ضربه میبینه تورو خدا کمکم کنین واقعا نمیدونم چیکار کنم

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/12/10 22:02:42 1 پاسخ 170 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  علت اینکه اگر از او جدا شوید برای او خیلی بهتر است، را بیان نکردید.

  با این حال اگر به شما وابسته شده و با توجه به مخالفتهای خانواده که به نظر می رسه شما هم با دلایل آنها موافق هستید و آینده ای با هم ندارید. من هم چنین رابطه هایی که قابل کنترل نیست را پیشنهاد نمی کنم. ولی اینکه راحت او را به حال خود نیز رها کنید نمی تواند درست باشد.

  به او بگویید که مانند یک دوست معمولی هستید و به علت گرفتاریهای شخصی نمی توانید با او زیاد باشید. به مرور خود را کمرنگ کنید و سپس به این رابطه تا حد امکان با صمیمیت خاتمه دهید.

  در این راه با او درباره مشکلاتش به صورت زیاد همدلی نکنید و به صورت منطقی از او بخواهید مشکلاتش را با یک مشاور در میان بگذارد.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید