با سلام من 2 سالی میشه که بیماری واریکوسل دارم،و 1 سال توسط پزشک تحت درمان بودم(کنترل بیماری توسط آزمایش و دارو) بعد از آخرین آزمایش،طبق …

پرسش

با سلام

من 2 سالی میشه که بیماری واریکوسل دارم،و 1 سال توسط پزشک تحت درمان بودم(کنترل بیماری توسط آزمایش و دارو) بعد از آخرین آزمایش،طبق نظر پزشک تمامی فاکتورها در حد مطلوب بود و بعد از اون من به مدت یکسال هست که روند درمان را متوقف کردم و دیگه آزمایش ندادم.

الان قصد ازدواج دارم (سن 24سال)،با توجه به اینکه این بیماری در آینده بعضا باعث نازایی میشه،می خواستم بدونم که این مسئله رو در چه مرحله از خواستگاری و چطوری با طرف مقابل بیان کنم.

با تشکر

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/10/8 21:39:36 1 پاسخ 140 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  صداقت یکی از مهمترین پایه های عشق و زندگی سالم هست.
  اگرهدف شما تنها به دست آوردن دختر مورد نظر باشد نه تنها همسر آینده شما احساس خوشبختی نمی کند که خود نیز خوشبخت نمی شوید.

  پس هدف خود را خوشبخت کردن همسر آینده خود بگذارید و نه به دست آوردن دختر مورد علاقه.

  نیازی نیست در بیان مسئله مورد نظر خیلی پیچ و تاب دهید و مسئله را بزرگ کنید. بلکه خیلی راحت این موضوع را هرچه زودتر بیان کنید و همینطور که تمام حقایق را می گویید، تاکید را بر روی حل شدن این مسئله بگذارید و حتی در صورت نیاز با همدیگر نزد پزشکتان بروید.

  اگر پس از ازدواج همسرتان احساس فریب خوردگی داشته باشد هرگز روی خوشبختی را نمی بینید و این در صورتیست که شاید این مسئله برای دختر مورد علایقتان مهم نباشد ولی قطعا صداقت شما و عدم پنهان کاری شما برای هر دختری مهم است

  شاد باشید و خوشبخت 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید