شوهر من پسر خوش اخلاق و خوبی بود تا اینکه با خانوادش مشکل پیدا کرد …

پرسش

با سلام خدمت شما . شوهر من پسر خوش اخلاق و خوبی بود تا اینکه با خانوادش مشکل پیدا کرد مادرش فرق بین بچه ها میزاشت یه پسر کوچیک داشت اونه بیشتر از همه میخواست بعد از فوت پدرش ،مادرش تمام داراییش رو به نام همون پسر کوچیک تر کرد و به شوهر من هیچی نداد با اینکه ما در فقر کامل به سر میبردیم ولی اصلا برا مادرش مهم نبود بعد از این کار مادر شوهرم افسردگی گرفته بود نمیدونست چیکار کنه حتی دیگه سر کار هم نمیرفت تا اینکه سراغ دوستای ناباب رفت و به خلاف کشیده شد من و شوهرم هیچ وقت با هم مشکل نداشتیم تمام مشکلات شوهر من و رفت او دنبال اعتیاد به خاطر مادرش و خواهراش بود به نظر شما یه راه حل خوب و کار آمد به من بدین

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/11/1 17:50:26 1 پاسخ 168 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام
  شوک بزرگی به همسرتان از نزدیکترین افرادش خورده، فقط اشتباهات یک نفر که مادر باشد نمی تواند منجر به این مشکل شود. احتمالا در خانه هم دوستی نداشته ، (منظورم شما هستید) که به دوستان ناباب کشیده شده اند.
  تحت هر شرایطی دوست همسرتان باشید ، انتقاد نکنید، کسی باشید که راحت برایتان درد دل کند و از درد دل هایش سواستفاده نکنید و به هیچ وجه جایی بازگو نکنید.
  به افزایش عزت نفس همسرتان کمک کنید، و بگویید روزی دهنده خداست و نه بنده خدا و تو می توانی با قدرتی که خدا به تو داده با توکل به خدا به همه چیز برسی . به او اطمینان دهید که با وجود او شما نگران زندگی نیستید.

  متاسفانخ بیش از این نمی توان به صورت کتبی در این زمینه مشاوره داد.

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید