با شخصی دوست بودم که بارها اذیتم کرد

پرسش

با شخصی دوست بودم که بارها اذیتم کرد اما دوست داشتنم تغییری نکرد حالا بعداز مدت ها برگشته و میگه میخواد با هم باشیم و به ازدواج فکر میکنه اما معتقده بعد از چند وقت دوستی باید سکس داشته باشیم ولی من دوست ندارم و فکر میکنم منو فقط بخاطر این چیزها میخواد و بعذ از رابطمون میره.از طرفی نمیخپان ناراحتش کنم یا از دستش بدم برای هنیشهکمکم کنید

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/10/20 12:36:40 1 پاسخ 166 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  ککسی که واقعا شما را دوست داشته باشه هرگز با جواب نه شما برای سکس نمی ره بلکه مصمم تر می شه برای موندن، و کسی که شما را برای ابزار جنسی و رفع نیازهای سطحی می خواد چه با سکس چه بدون سکس حتما می ره. یکی از راه های فریب پسران برای دختران همین پیشنهاد ازدواج هست. فریب نخورید و سرسختانه و محکم با این موضوع طوری که شما ناراحت شده اید برخورد کنید، مردان برای ازدواج به فکر زنان پاکدامن هستند و بعد از اینکه با شما بود دیگر به صورت کامل به شما چنین حسی نخواهد داشت و در بهترین حالت به شما شک خواهد کرد.
  ارزش خودتان را بابت علاقه خودتان پایمال نکنید.

  فراموش نکنید آنچه که آن شخص را مهم کردخ شما و ذهن شما بوده ، از آن شخص بت نسازید تن به خواسته هایش ندادن از دستش بدهید خیلی حال بهتری دارید تا تن به خواسته هایش بدهید و برود.

  شاد باشید و خداوند حافظ و نگهبان شما و همه دختران ایران زمین 🌹☺️

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید