با عرض سلام و خسته نباشید: من با دوست پسرم مدت 9 ماه هست که در ارتب

پرسش

با عرض سلام و خسته نباشید:

من با دوست پسرم مدت 9 ماه هست که در ارتباط هستم واقعیتش هر دوتامون با هم همکار و متاهل هستیم. رابطه ما به حدی رسید که حتی وارد رابطه جنسی شدیم بخاطر این عمل ناخواسته ام عذاب وجدان گرفتم و به همین دلیل از دوستم خواستم که دیگه قطع رابطه کنیم همیشه در پیام ها و تماس ها همرایش بخاطر ای موضوع بحث میکردم اما او میگفت که دست خودم نبود ، بالاخره تا 3 ماهی را نه  میدیدمش و نه زنگ میزدم اما او بعضی وقتا به بهانه های کاری مختلف زنگ میزد و یا پیام هایی مثل گذاشتن یک نقطه ، یا سلام برام میفرست. همین طوری باعث شد منم نتونم به تصمیمم پابندباشم و خودم هم کم کم زنگ میزدم و حتی در این اواخر هم تلفنی باهم حرف میزنیم و یکروز هم بخاطر مسائل کاری خونه شون رفتم و کمکم کرد.بهم میگه دیگه بهت قول میدم دیگه اون اشتباهم تکرار نشه اما حالا رفتارش مثل قبل گرم نیست قبلا هر صبح که کورس انگلیسی میرفتم بهم زنگ میزد در طول هفته چند دفعه همدیگر را میدیدیم، همیشه احوالم را میگرفت و تلفنی یا تو مسنجر بهم پیام میداد اما حالا بعد از اینکه دوباره سر رابطه را گرفتم پیام هایم را دیر جواب میده مثل قبل نیست و تغییر کرده وقتی دلیلش را پرسیدم میگه گرم بودن من باعث اذیت و عذاب وجدانت میشه ،نمیخواهم مثل قبل روابطمون به اوج خودش برسه و یک دفعگی سقوط کنه ، میخوام روابطمون در یک خط سیر باشه ، گفتم ای روشت را قبول ندارم. گفتم منم مثل خودت  رابطه یک طرفه رو دوست ندارم ، احساس حقارت میکنم وقتی اینجوری باهام رفتار میکنی و دلسرد میشوم اگر اینطور باشی بگو منم دیگه نه زنگ میزنم و نه پیام میدم ، گفت میخوای چه جوری باشم ؟ منم در جواب گفتم مثل سابق، او هم گفتتو چنان مرا از خود راندی که به وقت ضرورت دارم تا تغییر کنم بعدش من گفتم چقدر وقت ؟ دو ماه شش ماه یکسال ، گفت یکسال نه زنگ میزنم و نه پیام میدهم اما برای تو محدودیت تعیین نمیکنم که زنگ نزنی یا پیام ندی .ازم پرسید میتونی صبر کنی گفتم اگر واقعا قصدت تغییر باشه اره میتونم اما چرا ایقدر وقت زیاد مگه میخوای چی کنی ، مگر دیگه نه جواب داده و نه زنگ میزنه . به نظر شما چیکار کنم رفتارش مثل قبل بشه و برگرده و چرا اینقدر ازم وقت زیاد خواسته ؟امتحانم میکنه یا رابطه ما به معنای تمام شدن هست؟ لطفا برایم مشوره بدهید

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/10/15 11:31:41 2 پاسخ ها 193 نمایش

پاسخ ها ( ۲ )

 1. سلام

  کسی که به همسرش خیانت می کنه حتما به شما هم خیانت می کنه، هر چه سریعتر این رابطه را تمام و دیگر تحت هیچ شرایطی با ایشان تماس نداشته باشید.

  یک مرد در رابطه اش با یک زن حتما نیاز جنسی هست و به این شکل می خواهد شما را تحت فشاربگذارد.

  تنهاداشتن رابطه احساسی شخص متاهل نیز خیانت وحشتناکی هست که خود عذاب وجدان دارد، شما نیز به جای خیانت به همسرتان به فکر سروسامان دادن به زندگی خود باشید. و در حل مشکلات خود بکوشید

  موفق باشید🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

 2. 1398/10/17 6:40:38

  با عرض سلام و احترام :

  از مشورت نیک شما خیلی متشکرم . با وجود اینکه خجالت میکشیدم خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم پاسخ دادید و هدایت شما مرا بیشتر متیقن و مطمئن کرد درباره چیزی که فکر میکردم .

  واقعا من بخاطر این گناهی را که مرتکب شدم عذاب وجدان دارم و هم شرمنده خدا و هم شرمنده شوهرم هستم بعد از او اشتباهم مدت سه ماه هست که هیچ شبی نیست که بدون گریه باشم و تا نصف شب هیچ خوابم نمی برد ، در ابتدا او این رابطه را با رفت و امد های فامیلی شروع کرد ، خیلی وقت ها دلم میخواهد این موضوع را به شوهرم بگویم ،  احساس بی ارزشی میکنم . منی که قبلا یک خانم باشخصیت عالی بودم به واسطه او چی شدم ، در حالی که حتی او هم از شخصیتم همیشه تعریف میکرد اما حالا درباره ی من یک باور دیگه ای  دارد و این موضوع هم برایم اهمیت دارد . من مطمئنم که او دوباره به من زنگ میزنه اما من از خداوند کمک میخواهم و کوشش میکنم که اراده مستحکمی داشته باشم تا دیگه دوباره وارد این رابطه نشوم.

   

  با احترام

پاسخی دهید