من و دوست دخترم سه و نیم سال است که باهم هستیم هر دو به هم علاقمند …

پرسش

با عرض سلام و خسته نباشید
من و دوست دخترم سه و نیم سال است که باهم در رابطه هستیم
هر دو به شدت به هم علاقه مندیم و قصد ازدواج داریم
در این مدت دوستی خیلی کم باهم جر و بحث کردیم و خیلی باهم مشکلی نداریم
من هیچ وقت رازی رو از ایشون پنهون نکردم و همیشه واقعیت رو گفتم و ایشون هم همینطور
اخیرا با دوست خواهرم درباره ی مراسم جشن تولد خواهرم در تلگرام چت کردیم در حد چند جمله . من این موضوع رو با دوست دخترم در میون گذاشتم و ایشون رفتار تندی با من نکردند ولی احساس کردم ناراحت شدند و در ادامه گفت و گومون فهمیدم از این که جواب دوست خواهرم رو دادم ناراحت شدند . ایشون بهم تذکر دادند و گفتند که دوست ندارند بعد از عقدمون هم با هر دختری صحبت کنم . من گفتم که رابطه الانمون هم مث رابطه بعد عقدمون قراره باشه چون ب غیر از سکس ما هر چیزی رو باهم تجربه کردیم و اوقات زیادی رو باهم گذروندیم . در ضمن باید بگم که در دوران دوستیمون یا حتی قبل از دوستیمون من فرصت رابطه با افراد دیگه ای رو هم داشتم حتی از افرادی پیشنهاد سکس یا دوستی دریافت کردم ولی به پای رابطم موندم و تعهدم رو نشکوندم . ایشون از لحاظ عاطفی در دوران کودکی به دلیل جدایی والدینشون زخم خورده هستن و هنوز در وجودشون ترس دارن ولی من تو این دوران دائما در پی از بین بردن این ترس بودم و زمینه اعتماد رو همیشه برای خودمون مسطح تر کردم و همیشه عشقم رو بهشون نشون دادم . مخالفتی که ایشون راجع به حرف زدن با جنس مونث حتی به صورت رسمی ( همکار ٫ همکلاسی ٫ دوست دوست ٫ دوست خواهر و غیره ) دارند برای من قابل درک نیست زیرا در زندگی روزمره گاهی اوقات مجبور به پاسخگویی هستمو عدم پاسخگویی به نظر من بی احترامی به فرد مقابل تلقی میشود ولی ایشون حرفم رو قبول نمیکنند و با حرف من سر ناسازگاری دارند . لطفا راهنمایی کنید
من به دنبال مقصر نیستم فقط راهکار میخواهم
ممنون از سایت خوبی که دارین

مشاور پاسخ داده 0
Mtgk 3 سال 1398/11/5 22:57:32 1 پاسخ 761 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  ابتدا این مسئله را روشن کنم که دوستی با ازدواج تفاوتهای بسیار دارد.

  در دوستی ترس از دست دادن وجود دارد و در ازدواج ترس آبرو و یرباد رفتن زندگی هم به ترس از دست دادن اضافه می شود.

  در ابتدای آشنایی و ازدواج حساسیتها زیاد هست که به مرور زمان کمرنگ می شود. ولی با شرایط خاص این خانوم شما باید صبر بیشتر داشته باشید و رفتار اجتماعیتان را کمتر کنید.

  مسلما صحبت نکردن با دوست خواهرتان نمی تواند آبزوی شما را ببرد و این سخت نیست، پس بر این باور باشید که نیازی نیست با خانوم همکار در خارج از اداره و هر خانوم دیگری در خارج از اجبار صحبتی داشته باشید.

  اینکه شما پیشنهاد داشته اید خود سوال برانگیز است، چه رفتاری یک مرد داشته که دختر به خودش اطمینان داده و پیشنهاد سکس داده است!!!
  متعهد بودن شما اگر چه تحسین برانگیز است منتها وظیفه ای بوده که از جانب هر دو اجرا شده، مسلما خانم برای دریافت سکس از شما راحتتر می توانسته و اگر پیشنهادی نداشته رفتار خود را کنترل کرده است.

  به طور کلی با صحبتهای خانمتان برای داشتن یک زندگی سالم موافق هستم و اینگونه هر دو می توانید از آسیب های اجتماعی به دور و زندگی سالمتری داشته باشید.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید