با اینکه خودم گذشته پاکی نداشتم ولی به اون همیشه شک دارم

پرسش

با عرض سلام و وقت بخیر. آقای دکتر من مدت تقریبا یک سالیه رفتارایی رو توی خودم میبینم که قبلا خیلی برام نفرت انگیز بوده اما میبینم خودم الان گرفتارشم. من زندگی سختی داشتم توی خانواده اصلا ارامش نداریم بخاطر اختلاف بین پدر و مادرم. خودم با یک آقایی اشنا شدم از همه لحاظ خوب با اینکه خیلی بهم وفاداره از هیچ لحاظی واسم کم نمیذاره توجه و وفاداری و محبت ولی همیشه بهش شک دارم با اینکه کوچکترین موردی حین رابطه با من ازش ندیدم. خودم ازین اخلاق خودم خسته شدم از بدبینیم از شکاکی ازینکه جلوش صدبار شک و بدبینیمو نشون دادم و همیشه ثابت کرده و خجالتیش واسه خودم مونده. اقای دکتر این آقا بارها گفته حاضرم دست رو قرآن بذارم که هیچوقت در زندگیم نه رابطه احساسی نه جنسی با کسی نداشتم و دست نامحرمیو لمس نکردم ولی من همینکه رابطه قبلیشو فهمیدم که حتی یه رابطه عادی و بدون احساس بوده بارها تو ذهنم مرور میکنم و سوال جوابش نیکنم که چی گذشته چی نگذشته. همیشه تو خلوت خودم فکرم درگیر گذشتشه باور کنین خودم عمدا خودمو سرگرم میکنم که فکر نکنم ولی هجوم میارن افکار منفی بهم. همین ماه قراره خواستگاریمونه خواهش میکنم کمکم کنین نجات پیدا کنم و زندگی خوبیو باهاش شروع کنم چون با این همه اذیتام باز اعتراضی نمیکنه و ارومم میکنه ولی صبرش حدی داره هرکس. زندگیم جهنم شده نه ارامش دارم نه خواب و خوراک راحت.باعث همشونم فکر و خیال زیاد و بدبینی بیش از حد و بی موردمه. با اینکه خودم گذشته پاکی نداشتم ولی به اون همیشه شک دارم بخدا حالم از خودم بهم میخوره.

مشاور پاسخ داده 0
Kaktooos 4 سال 1399/1/13 19:08:56 1 پاسخ 187 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  موردی که بیان فرمودید باید ریشه یابی بشه که ریشه این شک و بد بینی شما کجاست و همچنین آیا در خود شماست یا رفتارهایی در طرف مقابل باعث این شک هاست .

  به غیر از این چیزی که در شما به نظر می رسد مدیریت کردن همه شرایط است که همه چیز بی نقص باشد. این درست نیست و شما باید دست از مدیریت همه چیز و همه کس بردارید و خودتان را مدیریت کنید.

  همچنین ترس از شکست مجدد برای شما وجود دارد که این خود ضربه های سختی به شما وارد می کند.

  به هر حال اگر واقعا می خواهید مشکل شما حل شود باید به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره بگیرید.

  می توانید از بسته های مشاوره تلفنی سایت استفاده نمایید.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید