حس میکنم تو یک قفسم دلم میخواد آزاد باشم بعضی اوقات تو گریه‌هام خندم میگیره

پرسش

سلام
من چند وقته حوصله هیچی ندارم از هیچی خوشم نمیاد انقدر بی حوصله شدم ک حوصله فیلما رو هم ندارم
از ادمای اطرافم بدم میاد
بعضی اوقات الکی الکی گریم میره حس میکنم تو ی قفسم دلم مبخاد ازاد باشم بعضی اوقات تو گریه هام خندم میگیره. اصلا نمیتونم درس بخونم میگم درس بخونم ک چی تهش پزشک بشم من اصلا علاقه ب درس خوندن ندارم و ….. و ….
انقدر هست ک نمیتونم دیگ بگم ….

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/2/25 18:19:46 1 پاسخ 247 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  حس و فکرهای و حالت های هست،که انسان می تواند در خودش به وجود بی اورد،احساس سردرگمی کند. اما به طور کل همه فکر ها یک ریشه دارند و همیشه از یک جایی به انجا کشیده شده!

  تصور کنید،شخصی را که یک مشکلی داشته! باید سالها پیش ان را حل میکرد! اما ان را حل نکرد! بعد از ان بازهم مشکلات دیگر امدن،باز انها را حل نکرد! بیش از چندین سال گذشت و مجموعه از مشکلات روی هم به وجود امده.که شخص دیگر قادر به حل هیچ کدام نیست! یا برایش بسیار دشوارست که حالا برود و مشکلات را حل کند.

  بعضی افراد کم سن و سال دیده اید! شاد و خوشحال ۲۴ ساعت یک ماه را در حال بازی کامپیوتری هستن! جسم سالم،ذهن که هنوز به مشکلات برنخورده! روحیه سالم! اما به مرور مشکلات جسمانی شروع میشود،مشکلاتی که باید حل میکرد و نکرده و سرگرم بوده،سر و گردنش پیدا میشود! فکر بشدت منفی شروع میشود! یعنی نه به اون ابتدایی که انگیز و فکر بالایی داشت و سرگرم بود! و نه به انتهایی که به مانند گوشت چرخ کرده! بیرون امده!

  نگاه کنید،ببینید چقدر ان مسیری که خدا از شما خواسته را انجام داده اید،و یا چقدر از ان دور شده اید! چون ریشه اصلی از همان دور شدن و عمل نکردن به دستوراتی است که خدا داده و باید انجام میدادید…

  زندگی حاصل ساختنه! زندگی رو باید خودتون بسازید،کسی نمیاد برای شما زندگی بسازه! فرصت ها رو از دست ندهید،باید شروع به ساخت زندگیتون کنید و ذره ذره اون رو بسازید به توکل و عمل در راه خدا .. همه همینطور رفتن و ذره ذره شروع کردن به ساختن زندگی.. (با یاری خدا)

پاسخی دهید