ب شدت بی اعتماد شدم و حس بسیار بدی دارم.نمیدونم چکار کنم

پرسش

خانم ۲۶ ساله پزشک همسرم ۳۵ ساله استاد دانشگاه ک ۳ سال پیش با علاقه ی زیاد و عجولانه ازدواج کردیم و الان یه پسر دوماهه داریم همسرم از اول ادعا کردن ک با هیچ دختری در ارتباط نبودن و منم باور کردم اخیرا ب طور اتفاقیدر لب تابشون هاشون ددیدم ک با دخترهای مختلف قبل از ازدواج با من چت میکردن و محتوی خیلی هاشون جنسی بود بهشون ک گفتم انکار کردن و گفتن مربوط ب برادر دوقلوشون هست ولی جملاتی ک داخل چت ها ب کار برده میشد جملاتی هست ک معمولا  خودشون استفاده میکنن. الان ب شدت بی اعتماد شدم و حس بسیار بدی دارم.نمیدونم چکار کنم

مشاور پاسخ داده 0
ساناز 3 سال 1398/10/9 19:10:23 1 پاسخ 183 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  متاسفانه بسیاری از همکاران اینجانب تشویق می کنند که در یک رابطه از گذشته چیزی گفته نشود که من با این نگاه بسیار مخالفم ، ولی در حال حاضر از گذشته چیزی مشخص شده که اگر قضاوت شما درست باشد همسر شما چیزی را از شما پنهان کرده است.

  اینکه درگذشته چه اتفاقی افتاده اصلا مهم نیست ، و قضاوت اینکه آیا همسر شما این کار را کرده یا نه آن هم در گذشته جز اینکه ذهن شما را مسموم کند هیچ فایده ای ندارد کما اینکه تا این لحظه هم زندگی شما را از حالت عادی و لذت بردن از زندگی خارج کرده است.

  هم شما و هم همسرتان تحصیل کرده اید و به خوبی معنای گفتگو و تعامل را میدانید ولی در اینجا تاکید می کنم که گذشته همسرتان ( اگر چه باورم بر اینست که اگر چیزی بوده باید گفته می شده ) به خودشان مربوط است و شما تنها می توانید هم راز او در گذشته اش باشید.

  اینکه در کنار شماست، برای خوشبختی شما و فرزندتان تلاش می کند ، و به شما وفادار است به قدری زیباست که جای هیچگونه نگرانی نیست .

  از گذشته هم اطلاع داشته باشید ولی گذشته هم را اصطلاحا شخم نزنید .

  کمی به خودتان فکر کنید … آیا شما هیچ اشتباهی در زندگی نداشته اید ؟
  پس وقتی شما هم مطمئنا خواسته و یا ناخواسته اشتباه در زندگی داشته اید به نزدیکترین شخص زندگیتان نیز اجازه اشتباه بدهید وکنارش با عشق باشید تا با استحکام هر چه بیشتر خانواده از آسیب های اجتماعی همسر و خودتان را حفظ کنید.

  به جای کنکاش در گذشته به فکر ساخت خاطره های شیرین کنار همسر و فرزندتون در حال و آینده باشید.

  شاد و خوشبخت باشید. 🌹
  .

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید