خواهش میکنم کمکم کنید. من خیلی پیش خدا توبه کردم و از کارم‌ پشیمون هستم.

پرسش

سلام.
خسته نباشید.
برادر خانم من به دلیل مشکل داشتن با خانمش و مشکلات طلاق و مهریه فرار میکنه به یه کشور دیگه. حدود دو سالی اونجا بود. توی این دو سال قبل رفتنش خانمش باردار شده بوده و بچه اش هم بدنیا میاد. کم کم از طریق اینترنت با هم آشتی میکنن و با هم در ارتباط بودن و به خانمش میگه کارهای اقامتم رو کردم‌ میام دونبالتون که ببرمتون‌پیش خودم. توی این دوسال خانمش پیش پدر و مادر شوهرش و خودش بودن و با من و همسرم هم ارتباط داشتن و…
اسم خانم برادر خانمم ندا هست و برادر خانمم رضا.
ندا توی اون مدت که شوهرش نبود گاهی بهم‌پیام‌ میداد و کم کم صمیمی شدیم و با هم در ارتباط بودیم و کلی پیام‌ میدادیم و گاهی به خونمون میومد .
بعد دو سال رضا به ایران برگشت و باز با خانمش دعواش شد و گوشی خانمش رو ازش گرفت و متوجه رابطه ما شد.
ولی اصلا نمیدونم تا چه حد متوجه شده .چون از اون روز اصلا با من حرف نمیزنه و همش فرار میکنه از رو به رو شدن با من و به مادرشم گفته که احسان با زن من در ارتباط بوده واسه این نمیخوام ببینمش.
الان من دارم دیونه میشم که نمیدونم چیکار کنم.
چون اصلا از سطح اطلاعات رضا از رابطمون خبر ندارم. چون رابطمون تا آخرین حد جلو رفته بود.

الان رضا و ندا توی یه خونه با بچشون با هم زندگی میکنن و از مادر رضا که مادر خانمم هست به گوشم رسیده که اصلا نمیخواد باهامون در ارتباط باشه و نذاره من ندا رو حتی ببینم.
اصلا هم شماره های جدید ندا رو ندارم که ببینم رضا چقدر از موضوع خبر داره .
دوست دارم از رضا معذرت خواهی کنم ولی میترسم.
چون اگه فقط رضا فکر کنه که در حد پیام دادن بوده رابطمون میتونم با التماس و معذرت خواهی مشکلو حل کنم که ببخشه.ولی میترسم به اصل موضوع پی برده باشه .
چون نمیدونم پیامهایی که توی گوشی زنش بوده تا چه حد از اطلاعات رو اونجا دیده.
خواهش میکنم کمکم کنید. من خیلی پیش خدا توبه کردم و از کارم‌پشیمون هستم. واقعا اون موقع که پیام بهش میدادم هدفم رفع مشکلشون بود و راهنماییش میکردم چه کارهایی کنه و همین که طلاق نگرفتن بخاطر مشاوره های من بود حتی ندا تا پای طلاق غیابی هم رفت ولی من میگفتم با شوهرت مهربونتر باش و اگه از خارج زنگ زد بخاطر بچتون جواب بده و کمکهای اینجوری.
حالا به نظرتون‌ من چیکار کنم؟؟؟

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/2/23 4:36:49 1 پاسخ 265 نمایش

پاسخ ( ۱ )

  1. شرایط سختیه.

پاسخی دهید