داداشم شب تو اتاق تاریک میشینه . از افراد خانواده بدش میاد

پرسش

با سلام
مشکل من در مورد داداشمه . یه سال شاید بیشتر که رفتارش کلا تغییر کرده کلا میره تو اتاق کل شبانه روز فقط واسه غذا و آب میاد که بیشتر میبره تو اتاق . شب تو اتاق تاریک میشینه . از افراد خانواده بدش میاد البته هر دوره از یه نفر یا چند نفر با هم . اینکه گاهی وقتا میگه همسایه ها دارن حرفهاش و گوش میدن یا میگه مامان جادوگر شیطانه بخصوص وقتی میبینه داره نماز میخونه . یا میگه با غدمیخواهید من و بکشید .یا خود به خود حرف میزنه با خورش یا میخنده . از بچه ها بدش میاد . دکتر هم نمیاد یعنی اصلا میترسم بهش بگم بریم دکتر چون میگه شما میگید من مریضم . قرص اصلا نمیخوره نمیدونم چکار کنم چطور بدون بردن به دکتر کمکش کنم؟

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/2/20 19:56:08 1 پاسخ 154 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  شما سنش رو نگفتید.ابتدا بهتره،بررسی کنید،ببینید بیرون از خانه اتفاقی براش نیافتده! احیانا کسی سوء استفاده بخصوصی …! و بعد در موبایل و تبلت و گوشی کامپیوتر بررسی کنید ببینید چه نوع فایل ها وجود دارد. و بعد دوستانش را بررسی کنید،ببینید چه نوع حرف هایی بین هم دیگر رد و بدل کردن.

  بعضا اینجور کارها از نوع بی اعتقادی و در هم برهم شدن اعتقادات است.که ریشه ان یک سری گناهان است،که باعث شده شخص از خدا دورتر شود.

  بهتر است،شروع کنید و ارتباطش را با خدا بهتره کنید و به کمک و یاد دادن صحیح قران و معنایی درست قران ان را اگاه کنید و شیرنی ها دین را به اون نشان دهید و نماز خواند در طی روز و انفاق مال رو به او یاد دهید و انجام کار خوب رو و گذراندن روز به اعمال درست رو یاد دهید. تا دیگران نتوانند با ریختن یک سری اطلاعات بی محتوا و چرند ذهن برادر شما بهم بریزن و تغییر دهند…

   

پاسخی دهید