دختر من نه سالشه و امروز با دوستاش درباره اینکه هر کدوم چه پسری رو دوست دارن حرف زدن

پرسش

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما

دختر من نه سالشه و امروز با دوستاش درباره اینکه هر کدوم چه پسری رو دوست دارن حرف زدن دختر منم یکی از همسایه هامون رو گفته اومد خونه گفت مامان یه چیزی بگم عصبانی نمی شی منم گفتم نه دخترم بگو گفت مامان من از پسر همسایون خوشم میاد منم نمی دونستم چی بگم و سعی کردم عصبانی نشم چون از قبل بهش گفتم درباره همه چی بیاد با خودم حرف بزنه الان نمی دونم بهش چی بگم

مشاور پاسخ داده 0
Mahinnaderi 3 سال 1399/3/8 18:38:06 2 پاسخ ها 172 نمایش

پاسخ ها ( ۲ )

 1. توجه : دیدگاه زیر نوشته مشاورین سایت نبوده ولی از نظر مشاوران سایت تایید شده است

  بهتر هست با در دوستی بهش توضیحی بدی چه عواقب بدی داره و چه اتفاق های بدی ممکن براش اتفاق بیوفته

 2. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  به نظر من به صورت ریشه ای تر به مسئله نگاه کنید.خوب ۹ سال سن،بالایی می باشد،تا به این سن رسیده خیلی مسائل رو متوجه شدن و قطعا خوب و بد را نیز میداند.منتها تجربه از انتها مسیر نادرست نیز ندارد! اما می تواند تفکر کند و اخر راه را بی اندیشد…

  نگاه ریشه ای تر این است،که امروز این مسئله که شما گفتید،فردا یک مسئله دیگر،پس فردا مسئله دیگر! که باز همه انها از نظر او ! همه انجام میدهند می باشد! پس اگر قرار باشد،برای هرکدام ۱۰ ها سال وقت گذاشته شود! که اینطور ..!

  بهترین راه کمک برای رسیدن به خود است،!به یاداوری خودش! خدا او را خلق کرد برای زمین.. برای انجام عمل درست و حرکت در مسیر او… اگر مفاهیم درست و صحیح را فهمید و قبول کرد. دیگر باقی موارد نیز،شاید با یک تذکر کوتاه قبل حل باشد! یا اگر قبول نکند! زیاد طول نمی کشد،که پشیمان شود و از حرفش اشتباه برمی گردد.

  بنده نیز از سن ۶ یا ۵ سالگی میدانستم ارتباط دختر و پسری چیست! نه تنها من،بلکه اکثرا میدانستن! در سن ۶ تا ۹ سالگی گناه چیست(کاملا واضح و شفاف) اما می توان بگوییم،بیشترا مشکلشان این است،که کسی نیست مسیر صحیح و درست و واقعی را به انها نشان دهند و کمک کند در مسیر صحیح گام بردارن. بهترین سن برای یادگیری و شکل دهی روحیه و اعتقادات و اندیشه و فکر و خلاقیت و .. همین سن ها کم می باشد.

  باتشکر.

پاسخی دهید