سلام ، من به پدرم شک کردم . پدر من آدم متدین و سرشناس و آبرومندی هست ک

پرسش

سلام ، من به پدرم شک کردم . پدر من آدم متدین و سرشناس و آبرومندی هست که به واسطه شغلش همیشه با خانم های زیادی در ارتباط بوده و ما هم کاملا به ایشون اعتماد داشتیم مخصوصا مادرم که هیچ وقت گوشی ایشون رو چک نمیکرد . اما چند روز پیش خیلی اتفاقی من داشتم از پشت سرش رد میشدم که دیدم توی صفحه چت تلگرامش یکی براش عکس یه خانم جوان که یه بچه هم بغلش بود فرستاده و وقتی پدرم فهمید من پشت سرشم دستپاچه شد و از صفحه چت خارج شد اما وقتی خیالش راحت شد که من رفتم دوباره رفت توی همون صفحه تا پیامش رو بفرسته . من اولش خیلی سعی کردم خودم رو قانع کنم که چیزی نیست و شکم رو پیش خودم نگه دارم با این که حالم واقعا بد بود اما الان دوباره وقتی داشتم از کنارش رد میشدم دیدم عکس خودش رو برای یه نفر فرستاد واقعا نمیتونم بیشتر از این خودم رو گول بزنم که چیزی نیست . اما از این که برم تلگرامش رو چک کنم واقعا میترسم ، میترسم بهم ثابت بشه که با کسی در ارتباطه . ضمن اینکه اگر هم بهم ثابت بشه اصلا نمیخوام به مادرم چیزی بگم . خواهش میکنم کمکم کنید و بگید برم گوشیش رو چک کنم یا نه چون الان یک هفته ست که من خواب و خوراک ندارم و نمیدونم چیکار کنم.

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 2 سال 1399/11/27 20:51:28 1 پاسخ 68 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. این پاسخ ویرایش شده

  سلام

  به هیچ عنوان به مطالب خصوصی پدر و مادر نباید وارد شد ، شما از هیچ چیز اطلاع ندارید و این باعث می شه فکر و گمان‌های آزاردهنده شما را بیش از آنچه که هست آزار دهد.

  چه بسا پدر شما برای کسی دارد تحقیق می کند و شما این تفکرات را داشتید.

  اگر هم تا این لحظه صد در صد مطمئن شدید ، این موضوع را به صورت کاملا خصوصی با نزدیکترین و مورد اعتمادترین شخص خانواده پدری مادربزرگ یا پدربزرگ در میان بگذارید و دیگر به این موضوع شما توجهی نکنید.

  شما می‌توانید با خرید بسته‌های مشاوره تلفنی به صورت کاملتر راهنمایی شوید.

  شاد باشید 🌹🌟☺️

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید