من نزدیک 2 سال با پسری رابطه داشتم که خیلی هم علاقه شون ب من شدید بود و حدود 4 ماه پیش ایشون رابطه رو تموم کرد

پرسش

سلام خدمت شما خسته نباشید من نزدیک 2 سال با پسری رابطه داشتم که خیلی هم علاقه شون ب من شدید بود و حدود 4 ماه پیش ایشون رابطه رو تموم کرد و دلایلش رو هم بی توجهی من بود و کلا من رو مقصر جلوه داد و سریعا رابطه رو تموم کرد. تا این که یکی دوهفته پیش دوباره به من پیام داد در حد سلام و احوال پرسی و حرفای عادی و روزمره با من میزد و گاهی دردودل میکرد . چند روز بعدشم گفت که داره میره اموزشی سربازی و اگر که بتونه از اونجا باهام تماس میگیره. من واقعا از این رفتارهاش گیج هستم و همون موقعی هم که ایشون رابطه رو تموم کرد خیلی حالم بد شد و بهم فشار اومد و الان هم نمیدونم هدفش از این رفتار ها چی بوده و ایا پشیمونه یا صرفا میخواد رابطه ی دوستانه داشته باشیم

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/2/10 17:07:08 1 پاسخ 175 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.
  خانم محترم،باید توجه کنید،اصل این روابط جزو انحرافات و گناه می باشد.
  اینکه در حق شما بدی کرده و .. بیشتر شبیه ان است که چند نفر به دزدی رفته باشند، و بعد از دزدی بهم دیگر بگویند،تو خوب عمل نکردی  تا ما بتوانیم پول بیشتری از گاو صندوق برداریم و من با تو دیگه کار نمی کنم! بعد عذاب وجدان بگیردش و درد دل کند! که اشتباه کرده!
  شبیه داستان ها طنز می باشد.. خوب هرکس وارد چنین روابطی میشود قبلش اخلاق و انسانیت و منطق های فطری را کنار گذاشت که وارد چنین ارتباطات شده.. نباید انتظار از چیزی و کسی داشت و هرکس قطعا فقط به منافق و لذت ها خودش می اندیشد ..
  بهتره است تا دیر نشده،برگردید به راهایی که خدا از شما خواسته و در قران نیز امده و شآ خودتان را حفظ کنید و خدا و عمل به دستورات او را در زندگی عزیز و محترم بدانید.

پاسخی دهید