خیلى دلگیرم خیلى نیاز به کمک دارم

پرسش

سلام خسته نباشید.
من ۴ساله ازدواج کردم و یک پسر ٢ساله دارم.
کاملا سنتى ازدواج کردم ولى بعد ازدواج عاشق همسرم شدم،ولى رفته رفته اخلاق همسرم تغییر کرد ینى بداخلاق شد و بدهنى میکنه،خانوادش و دوستانش میگن از اول همینطورى بود تازه بهتر شده الان.خودش که میگه من باعث اخلاق بدشم ولى خب حرف اطرافیان که میگن از اول اینطورى بود چى؟
بعضى وقتا حتى مرگشو از خدا خواستم ولى چون عاشقشم بعدش اشک ریختم و پشیمون شدم،خودمم دچار حملات پانیک هستم حدود ١ساله،چندروز پیش بهم گف آدم از قیافش حالش بهم میخوره،،ولى هیچى تو دلش نیس،تاحرف میزنم میگه همینى که هست دوس ندارى برو خونه بابات،حتى یبار گفت فقط به خاطر بچم طلاقت نمیدم،خیلى از زندگى زده شدم نمیدونم دیگه چیکار کنم خیلى دلگیرم خیلى نیاز به کمک دارم و یکى که بتونم باهاش دردودل کنم اما کسى نیس😔به نظرتون باید چیکار کنم

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/12/24 22:27:26 1 پاسخ 145 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  آدمها مخصوصا در کشورهایی مانند ایران که متاسفانه صداقت کم است، بسیار بازیگران خوبی هستند و وقتی به هدفشان می رسند، چهره حقیقی را نشان می دهند. با توجه به اینکه اطرافیانش به این موضوع اشاره کرده اند که از قدیم همینگونه بوده به نظر می رسد که این موضوع برای همسر شما نیز صدق می کند.

  زندگی بسیار دستخوش تغییرات هست و ما نیز باید تغییر کنیم، توقعاتمان، باورهایمان، و…
  سعی کنید زندگی را همانطور که هست بپذیرید، به خودتان مهر بورزید، نوع رفتارتان را عوض کنید، بسیار مراقب باشید عزت نفستان پایین نیاید.

  به شما مشاوره تلفنی را پیشنهاد می کنم

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید