چطور حرف های تو دلم رو به خانواده یا شریک احساسیم بگم که ناراحت نشن؟

پرسش

سلام خسته نباشید.ببخشید من چطور میتونم حرف های تو دلم رو به خانواده یا شریک احساسیم بگم که ناراحت نشن؟یه سری مشگل و حرف دارم به هیچ کدوم نمیتونم بگم.یه سری مشکلات ریز ولی یه عمره داره اذیتم میکنه.چجوری میتونم حلشون کنم؟

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/1/29 19:22:30 2 پاسخ ها 207 نمایش

پاسخ ها ( ۲ )

 1. سلام

  ابتدا به شما تبریک می‌گویم که یکی از ریشه های اصلی روش های گفتگوی صحیح را در خود پیدا کرده اید.⁦👏🏻⁩

  برای این کار شما باید بر روی کلمات حساسیت برانگیز دقت کافی کنید. برای بیان صحبتهایتان عجله نکنید چند بار فکر کنید خود را جای طرف مقابل بگذارید که اگر این حرف را اینگونه شنیدید ناراحت می شوید یا نه.

  در صحبتهایتان همیشه حتی در زمان انتقاد عزت نفس مخاطبتان را پایین نیاورید و او را زیر سوال نبرید بلکه فقط نگرانی خود را بیان کنید .

  راههای دیگری نیز می باشد که در اینجا امکان بیان کامل آنها متاسفانه نیست .

  شما می توانید از بسته های مشاوره تلفنی سایت استفاده نمایید.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

 2. من با شریک احساسی خودم قرار ازدواج داریم.خونواده هامون هم درجریان ان اما یه سری مشکل به مجود اومد که فعلا همه چیز یکم به تعویق افتاده.از طرفی ایشون همون اول بهم گفتن که دوست ندارن من برم سرکار.با شناختی که من از خودم دارم خودمم چندان دوست ندارم برم چون بیش از اندازه استرس میگیرم و اذیت میشم تو محیط کاری.منم بهش گفتم مه باشه سرکار نمیرم.و ایشون به شدت حساسه رو این موضوع.از این طرف هم خونوادم به شدت اصرار دارن که باید بری سر کار اینده تو سرکار رفتنه نه این پسره.من قبلا هم با یک پسر اشنا شدم و باشناخت خونوادم باهاش حرف زدم ولی خیلی عذاب کشیدم تو اون مدت اشنایی بااون و بعدش این رو خودم انتخاب کردم که باهاش اشنا شم و پاش بمونم.من نمیخوام عروسک خیمه شب بازی بشه احساسم .میخوام باهمین فرد بمونم و تموم شه همه چی اما اینو نمیتونم به خانوادم بگم.البته خیلی مشکلات خونوادگی که نمیشه گفت هم تو این تصمیمم دخیل هستند که میخوام بااین فرد بمونم.اینرو چجور با خانوادم مطرح کنم؟

پاسخی دهید