چیکار کنم برگرده؟

پرسش

سلام خسته نباشید من به دختر بیست ساله هستم امسال تو دانشگاه با یکی از همکلاسیام که ترم بالایی بود دوست شدم سه ماه باهم بودیم و همه چی خوب بود یه وقتایی بحثمون میشد ولی هیجوقت نمیزاشت قهرمون به یک ساعت هم برسه و خودش پیش قدم میشد.اما یه شب بدون اینکه بحثی بینمون بشه گفت کافیه دیگه نمیخوام ادامه بدم. اینم بگم قصد و قول ازدواج نداده بودیم و فقط دوستی بود. الان دو ماه میگذره و اون یک ماهی میشه وارد رابطه ی جدید شده. میدونست خیلی دوسش دارم خیلیم خواستم برگرده خودشم یه بار گفت که نمیدونم یهو چم شد. و زود دیر میشه از این حرفا. ولی حالا رل زده و من هنوز دوسش دارم. احتمالش هست برگرده؟چیکار کنم برگرده؟ یعنی این رابطه ی جدیدش جدیه  یا واسه فراموش کردن منه؟

مشاور پاسخ داده 0
Ghzl 3 سال 1398/12/22 15:23:44 1 پاسخ 153 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  همیشه با رابطه هایی که به قصد آشنایی برای ازدواج نیست مخالف بودم و در بیشتر مواقع و هر چه عمر رابطه بیشتر شود دخترها ضرر بیشتری خواهند کرد.

  این شخص به راحتی شما را رها کرده، با بیان اینکه « نمی دونم یهو چم شد» به هرزه گی و هوسبازی خودش اعتراف کرده، آیا شما فکر نمی کنید جدا شدن از یک چنین شخصی یک موهبت الهی می باشد؟

  به جای فکر به آن شخص به زندگی جدید فکر کنید اینبار بدانید اگر پسری با قصد ازدواج جلو نمی آید، قرار نیست نظرش عوض شود و اگر به شما نزدیک می شود برای مسایل جنسی است، که اگر علاقه ای باشد تمام تلاش خود را خواهد کرد مبادا شما را از دست بدهد.

  شما نباید افسوس او را بخورید، او باید افسوس بخورد که دختری که صادقانه دوستش داشت را از دست داده است.

  این بار کسی را دوست داشته باشید که به صورت رسمی و جدی برای یک عمر از شما تقاضای بودن کند که آن جز با ازدواج میسر نمی شود.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید