سلام من از کودکی تاحالا همیش افسرده غمگین یک روز خوش زندگی را ندیدم هم

پرسش

سلام من از کودکی تاحالا همیش افسرده غمگین یک روز خوش زندگی را ندیدم همیشه دودله هستم یعنی تسمیمی قاتع گرفته نمی تونم خیلی وقتها حتا تسمیمی خود کشی را داشتم انگار من در زندان هستم همیشه تنهایی را دوست دارم زود خسته میشم زود عصبانی میشم حوصله کار پیچیده را ندارم از زندگی خسته ام نمی دانم چی کار کنم

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/3/7 7:47:09 1 پاسخ 107 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  احیانا اهنگ یا مواردی شبیه به ان گوش میدهید؟! چون معمولا اهنگ ها فکر و ذهن انسان را خالی می کنند(بخصوص نوع غمگینش)

  و نکته بعد، خود فکر کردن به این مسائل باعث میشود،بیشتر این حالت به شما دست دهد! و نباید به این چیزها فکر کنید! شما هنوز از دنیا نرفته اید! و هنوز خدا به شما فرصت داده،که در راه صحیح و درست زندگی خود رو بگذرانید و دنیا و اخرت خود را اباد کنید.

  جوء دور اطراف و ادم ها دور اطراف و منفی باف ها و اهنگ و فیلم و هر چیز دیگر که برای شما خاطرات بد را به ارمغان می اورد را از خودتان دور کنید.! اجازه ندهید فکر کردن شما باعث شود انچنان غرق شوید که چنین تفکرات به شما دست دهد! در واقع باید برعکس این مسئله باشد،شما باید انقدر فکر کنید! که در نتیجه فکرهای خوب و بزرگ به شما برسد.

  باید کارهای و عمل های صحیح که خدا در قران از شما خواسته و اعمال واجب را انجام دهید و بعد از انها دائم از یک کار خوب به سراغ کار خوب دیگر بروید! و نباید وقت را تلف کنید،تا تفکرات ناصحیح به سراغ شما بیاید.

  اگر این راه را ادامه دهید،به زودی اهنگ و ریتم زیبایی زندگی که حاصل همین ساختن زندگی به دست خودتان است،زیباتر از هر اهنگی وحسی در زندگی شما نواخته خواهد شد.

  با خدا باش و پادشاهی کن.

پاسخی دهید