درگیر حسای بدی شدم نمیدونم

پرسش

سلام من با عشق زیاد و مخالفت شدید جت خانواده ها ازدواج کردم اولش قرار شد ما عروسی نگیریم و خانوادش ب ما هزینه عروسی رو بدن اما الان دو ساله گذشته و هیچ خبری نیست اما برای برادر شوهرم ک میخاست بره کانادا 900 ملیون خرج کردن ی مدت یکسال همسرم بیکار شد و مسافر کشی میکرد اما شهریور امسال ی کارگاه رفت سر کار و معتاد شد البته همسر من قبل از ازدواج 4 سال پاکی داشت و ان ای یی هست. 4ماه معتاد شد و منو بدبخت کرد خیلی شکنجه داد و ازار دیدم 20 روز رفت کمپ و ترک کرد الان برگشته و با هزار التماس و درخاست میخاد ک ازش جدا نشم گفت م دیگه تمومه و تا اخر عمر اینکارو نمیکنه اما چون سالهای پیش ام لغزش کرده خیلی میترسم من چیکار کنم؟ درگیر حسای بدی شدم نمیدونم دوس داشتنه یا دلسوزی اما ب شدت از اینده میترسم

مشاور پاسخ داده 0
HODA.SABAGH 3 سال 1398/10/19 6:59:08 1 پاسخ 146 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  با توجه به دو نکته برگشت شما مشکل ساز خواهد شد.

  ۱. راضی نبودن خانواده

  ۲. برگشت به اعتیاد

  ۳. آزار و شکنجه شما

  اگر چه همیشه به دنبال راه حلی برای پایداری زوج هستم ولی با توجه به اطلاعات کمی که دادید و شناختی که از آقا ندارم ، به طور کلی و با توجه به فاکتورهای بالا در صورت برگشت احتمال پایداری و سرانجام نیک در این رابطه بسیار پایین و با تحمل شکنجه و آزار بسیار دوباره جدایی خواهد بود.

  به هرحال تاکید میکنم با توجه به شناخت کم نسبت به شما و همسرتون این تشخیص داده شد. برای مشاوره دقیق تر می توانید از بسته های مشاوره تلفنی که لینک آن در زیر آمده استفاده فرمایید.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید