رابطمونم خیلی خوب بود تا اینکه

پرسش

سلام من با یه پسری در ارتباطم و رابطمونم خیلی خوب بود تا اینکه ۲ روز پیش پدرشون از دنیا رفتن و من نمیدونم الان چیکار کنم پی ام بدم براش یا نه وقتیم میدم کمی جواب میده و بعدا افلاین میشه و کمی فکر کردم دیدم شاید میخواد رابطرو تموم کنه…حتی از دوستاش حالشو میپرسم و چند ساعت پیش با یکی از دوستاش حرف میزدم و همین حرفو گفتم و گفت که اره یه حرفایی زد گفت که کار من دیگه تموم شد دیگه چه دوست دختری…منم به دوستش گفتم شوکه شده بود یه چیزی گفته زمان بگذره حالش خوب میشه…الان من چیکار کنم پی ام بدم یا ندم زنگ بزنم یا نزنم؟؟؟ نمیخوام رابطم بخاطر این موضوع از بین بره.با مامانم حرف زدم گفت که اگه یه موقع حرفی زد بهش بگو هرجور راحتی چون الان مشکلات خانواده رو دوش اونه.تازشم خانواده هامون از رابطمون خبر دارن.من ۱۶ ساله و اونم ۱۹ ساله هست.توروخدا زود جوابمو بدید دارم دیوونه میشم

مشاور پاسخ داده 0
Sepidehfarhadi83 3 سال 1399/1/7 17:19:13 2 پاسخ ها 182 نمایش

پاسخ ها ( ۲ )

 1. سلام

  من متوجه نوع رابطه نشدم، اگر رابطه شما رابطه کامل هست که ضمن تاسف باید بگم که نه تنها تایید نمی کنم شما در رابطه باشید و باید به آینده خود فکر‌کنید و اینگونه عمر خود را هدر ندهید.

  اگر در زمینه ازدواج باشد که نباید بگذارید به شما زیاد نزدیک شود تا شما درستان را بخوانید.

  همچنین در این زمینه ، با توجه به فشار روحی زیادی که روی این شخص هست ، دور شدن از همه کس کاملا طبیعی می باشد و شما باید تحمل کنید و در زمینه رابطه فعلا سوالی نپرسید، چون مطمئنا جوابی که خواهید شنید از روی احساس می باشد.

  اجازه دهید بر شرایط جدید زندگیش مسلط شود .

  یادآوری می کنم هر نوع ارتباطی که برای تفریح و عیاشی و خوشی های زودگذر و بدون هدف ازدواج باشد در پایانش شما بزرگترین آسیب ها را می بینید. پس به درستان برسید و خودتان را برای یک زندگی سالم ، همراه با پاکی و پاکدامنی آماده کنید.

  شاد و خوشبخت شوید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

  • نخیر. رابطه ی ما کاملا سالم بوده و حد و مرز مشخصی دارد و این آقا پسر خودشون از اول رابطه بهم گفتم که من از کارایی که بعد ازدواج انجام میدن اصلا خوشم نمیاد و نمیخوام اون کارارو تو رابطه ای که هستم انجام بدم.گفتن من خودم خواهر دارم اگر اونکارارو بکنم فردا پس فردا باید خواهرمم همچین کاراییو بکنه.در کل پسری هس که تو این جامعه کم پیدا میشه همچنین پسرایی.و خودش خیلی بهم زور میاره که درس بخونم.و حتما حتما حتما باید از رشته تجربی انتخاب بشم و اگرم انتخاب شدم باید تا دکترا درس بخونم حتی اگه باهاش ازدواج هم کردم. و خودشون گفتن که اگر به هر دلیلی من نبودم تو تمام سعیتو بکن و درس بخون بزار تو زندگیت موفق بشی.حالا پدر ایشون مرحوم شدن.و منم نمیخوام بخاطر این مشکل رابطم خراب بشه.چون واقعا میگم همچین پسری تو این جامعه دیگه وجود نداره.میخوام کاری کنم که کم کم وارد زندگی جدیدش بشه و شرایطشو قبول کنه در عین حال میخوام تو این شرایطش منم کنارش باشم و منم قبول کنه.این آقا پسر گفتن که من بعد اینکه ماشین خونه…جور کردم ازدواج میکنم نمیخوام الان که من هیچی ندارم و یه کارگر هستم که ماهیی ۱ میلیون درآمد داره تورو هم بدبخت کنم.
   فقط میخوام رابطم به حالت عادی برگرده و از شما کمک میخوام که چه کارایی بکنم و چه حرفایی بزنم.

پاسخی دهید