من چیزی برای از دست دادن ندارم و تصمیم گرفتم تو روز تولدم ینی هشتم تیر ماه خودکشی کنم

پرسش

سلام

من پسر هستم و ۳۳ سال دارم تو تمام زندگیم با هیچ کسی دردودل نکردم  و تمام روزای زندگیم دردو رنجو غم بوده  الان دیگه به جایی رسیدم که هیچی برام مهم نیست دیگه هیچ آرزویی ندارم امید ندارم و چیزی برای از دست دادن ندارم و تصمیم گرفتم تو روز تولدم ینی هشتم تیر ماه خودکشی کنم و به تمام رنج ها و غم هام پایان بدم همه راه هارو امتحان کردم ولی جواب نداد و راه دیگه ای جز مرگ ندارم . اگه راهی هست بگین .

مشاور پاسخ داده 0
a.abed 3 سال 1399/2/9 0:28:24 1 پاسخ 168 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  همانجور که خدا در قران گفت،بیچاره(بعضی) انسان ها در زندگی رنج و سختی میکشن و در اخرت نیز عذاب اخروی! ایا شما هم می خواید همین راه رو انتخاب کنید!
  شما برعکس فکر می کنید،زندگی دوم(اخرت) ما،یعنی زندگی واقعی ما! وگرنه در این دنیا سختی و رنج هست! اما ناامیدی و افسردگی و از دست دادن فرصت و فکرهای منفی و .. اکثر غریب به اتفاقشون حاصل گناهان خودمون است ! 
  اون دنیا هیچ چیزی تازه نیست! هرچی که هست همینجاست ! و هرچه اینجا کشته باشیم،اون دنیا می توانیم برداشت کنیم! اگر در این دنیا چیزی نکاشته باشیم،پس اون دنیا نمی توانیم چیزی را برداشت کنیم!. چون دقیقا هرکس دست پخت خودش را در اون دنیا میل می کند! 
  یعنی اگر گناه بوده ! (پس اتش و چرک و خون و لعنت نفرین ملاکه و جهنمیان برو!) اگر خوبی بوده(سلام،درود،زیبایی،نور،شادی با طور غیرقابل وصفی شدنی)
  همینکه،شما می گویید می خواهید در جشن تولدتان خودکشی کنید! یعنی قصد دارید افکار دیگران را نسبت به خودتان جلب کنید!
  راستش بعد از مرگ،یعنی بیرون رفتن روح از تن ما،نه زمان مهم است،نه ادم ها،نه مکان،نه تاریخ و نه دوستان،نه فیلم! دیدن لحظه که روح از تن جدا میشد،اینقدر به انسان فشار وارد میکند،و باعث گریه ها طولانی میشود،که فکر اینکه چه کسی بالا سرش براش گریه میکند یا نمی کند،مهم نیست! دیدن فرشته پرسش و پاسخ که زبان از دیدن ان بند میشود و هیچ کس اجازه نداره حرف بزند و از ترس نیز لال شده،تمام وجودش را می گیرد..
  فقط به یک چیز فکر میکند،برگردد و کار خوب کند و فقط در راه خدا باشد و کار خیر کند! اما همینکه می ببیند،تا ابد اجازه برگشت ندارد! و دارن اورا می برن .. از وجود و از درون اتش می گیرد و حسرت پشیمانی شدید می کند .. 
  پس به مرگ به خودکشی فکر نکنید.چون حتا ۱ مورد هم نبوده،از انسان بد،که چند ثانیه قبل ازمرگش،فورا به مانند پیامبران توبه نکند و خدا و راهش را تایید نکند! فرعون ابر قدرت(در قران) مصر زمانی که اب دریا به سمتش باز می گشت،و فهمید که کارش تمام است! خدا را صدا کرد و گفت خدایا بهت ایمان اوردم …! 
  این داستان را خدا گفت تا باقی بدانند،که هیچ کس نیست حتا از این ابر قدرتان که لحظه مرگ اظهار پشیمانی نکند! شیطان هم که قران بارها اظهار ترس شدید از خدا کرده و در روز قیامت نیز از گناهان انسان ها و پیروانش دوری میکند و اظهار تنفر میکند!

پاسخی دهید