روزی صد بار یا آرزوی مرگ دارم یا به فکر خودکشی میرفتم

پرسش

سلام من یه دختر بیست ساله هستم که واقعا از این زندگی خسته شدم تا کوچیک ترین کاری که انجام میدم  یا حتی یه نظر ساده ای که میدم یا پدرم یا مادرم باهام دعوا میکنه و کتکم میزنه کلا با کوچیک ترین کار تو بی‌عرضه هستی ، لیاقتت همین بیشتر نیست و از این جور حرف ها حتی کوچیک ترین ذره ای اعتماد به من ندارن چون تا اومدم کاری کنم محکم زدم توی سرم و باعث تحقیر من شدن اصلا اجازه این که بخوام کاری بکنم ندارم و اولین حرفی که بهم میزنن تو جنبه هیچ کاری رو نداری یا بی‌عرضه هستی بتمرگ سرجات کوچیک ترین اتفاقی که و سفته مامانم میگه میرم به بابات میگه اون در ستت کنه و از این جور حرف ها اینقدر از این زندگی خسته شدم که روزی صد بار یا آرزوی مرگ دارم یا به فکر خودکشی میرفتم اگر هم تا الان تحمل کردم فقط بخاطر خواهر کوچیک ترم هست که یازده سال بیشتر نداره حتی به تازگی مادرم برگشت بهم گفت که هیچ حقی نداری که با ابجیم کاری داشته باشم فقط نمیدونم چی کار کنم که زندگی مون از این تحقیر های پشت سر هم در بیاد خواهش میکنم که کمکم کنید دیگه طاقت ندارم.

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/1/6 21:41:16 1 پاسخ 166 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  شما باید از تلاش برای اثبات مستقیم به خانواده دست بردارید. برای خود هدف تعیین کنید و برنامه ریزی کنید که چگونه می توانید به هدفتان دست یابید. به هیچ عنوان با هیچ کس مخصوصا اعضای خانواده در مورد هدفتان صحبت نکنید. از هدفهای کوچک شروع کنید.

  تمام تلاشتان را انجام دهید تا موفقیتهای مختلفی داشته باشید. اینگونه هم عزت نفستان بالا می رود و هم غیر مستقیم خود را به خانواده اثبات کرده اید.

  شاد باشید و خوشبخت 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید