ن واقعا جنون گرفتم؟!

پرسش

سلام من یه دختر ۱۸ سالم که از بچگی با خودم  حرف می زدم حرف زدنم یه طوریه که انگار واقعا کسی رو به رو مه احساستمو کاملا نشون می دم با حرکاته دستو اینا بعد ادمایی که می شناسم یا حتی ساختگی ان تصور می کنم با اونا حرف می زنم من می دونم که اونا وجوده خارجی‌ ندارن !!! ولی یه مدتیه با اینکه می دونم واقعی نیستن احساس ناراحتی دارم مثلا می خوام شلوار عوض کنم خجالت می کشم که انگار یکی هست!!!! همش انگار ادما دارن منو نگاه می کنن ، و اینکه من خیلی پرخاشگرم خیلی زود عصبانی می شم ،فوق العاده بی احساس شدم و همش کلافم من برای کنکور می خوندم ولی الان اصلا نمی تونم یعنی من اصلا حوصله ندارم من قدیما همش اهنگ گوش می دادم از صبح تا شب الان حوصله اینکارم‌ ندارم  افکار خودکشی دارم ولی جرئت ام ندارم بعد من قبلا دارو مصرف می کردم برای وسواس فکری و فک‌ کنم افسردگی ! دکترم به من گفته بود تو اگه شوکه مغزی ندی جنون می گیری   مشکله من چیه ؟؟؟! من واقعا جنون گرفتم؟!

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 4 سال 1398/10/18 5:28:03 1 پاسخ 163 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  نگران نباشید، در خیلی از مواقع وقتی در دوران کودکی به هر دلیلی برای شخص ترس از ارتباط با اشخاص به وجود میاد برای خود اشخاص خیالی می سازد که با آنها ارتباط امن برقرار کند و به راحتی این مسئله می تواند حل شود.

  با توجه به اینکه من اطلاع از داروهای شما ندارم ، و شما در گذشته تحت دارودرمانی قرار گرفتید ، تاکید می کنم با توکل به خدا برای بهترین پزشک تحقیق و نزد چندین پزشک رفته و راهکارهای مختلف را بشنوید و پس از آن با اعتماد به پزشک مراحل درمان را سپری کنید.

  شاد و خوشبخت باشید🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید