تو این چهارسال بجز کتک و فحش خوردن و دعوا هیچی ندیدم از زندگی…

پرسش

سلام.۲۳ سالمه وچهار سال هست که با پسردایی مادرم که ۲۸ سالشه نامزدکردم… تو این چهارسال بجز کتک و فوش خوردن و دعوا هیچی ندیدم از زندگی…دوران نامزدیه من دوران شکاکی و دادو بیداد بوده که گاهی توش لبخندیم داشته… دعواهامونم تویه همه چیز هست… مثلا من دلم پیج اینستا میخواست دوتا گوشی نامزدم شکوند تا بالاخره اجازه داد پیج بسازم با شرط و شروط.کافیه تو جمعی که مرد هست بخندم تا هرچی دلش میخواد بارم کنه. چهارساله بیکاره یه ماه یه ماه یجا کار کرده اومده بیرون. بددهن و بی تربیت… ازش متنفرم..دوماهه فهمیدم چندسالیه که اعتیاد داره. و دیگه واقعا نمیخوامش و بهش گفتم که طلاق میخوام.. اونم ابراز پشیمونی کرده که عوض میکنه خودشو. الانم تویه ترکه و میخواد اعتیادشو ترک کنه. کمتر شده دعواهامون. ولی دیگه احترامی بین ما نمونده. احترامی بین اون و خونواده من…منو خونواده اون. من واقعا ازش متنفرم ولی نمیخام اگه واقعا عوضش شده باعث بشم زندگیش خراب بشه.با همه این چیزا دلم براش میسوزه. ولی هیچ احساسی بهش ندارم دیگه.هیچ محبتی جز دلسوزی.نمیدونم چیکار بکنم
ببخشید برای بار سوم دارم میفرستم بار اول شماره ۰۹۰۳ اشتباه بود و لطفا به اون پیام ندید ابروم میره.ممنون..

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/11/23 20:32:20 1 پاسخ 196 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  چنانچه حرمت از بین رفته باشد و مشکلاتی که گفتید همه نشان از زندگی خوب نمی دهند.
  با ترحم نمی توان یک عمر زندگی کرد، اگر نامزدتان به خاطر شما ترک می کند پس این خطر وجود دارد که با اولین نارلحتی و دلخوری از شما مجددا به اعتیاد بازگردد. و اگر برای خودش ترک می کند پس بدون شما نیز از عهده این کار بر می آید.

  با تاکید بر اینکه چنانچه حرمت ها شکسته و ایشان اعتیاد دارند و مسئولیت پذیر نیستند. متاسفانه باید بگم هر چه سریعتر از این رابطه بیرون بیایید و به زندگی جدید فکر کنید.

  برای اینکه دست کسی را بگیرید باید خود ابتدا جای محکمی داشته باشید. در این باتلاق خود فرو می روید و کمکی از شما ساخته نیست.

  شاد و خوشبخت شوید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید