بعضی وقتا بهم میگه رو من حساب نکن میزارم میرم

پرسش

شوهرم میخواد خونه خودمون که سندش به اسم منه تو دوران نامزدی پدرم زمینش رو داده و باهم ساختیم رو بفروشه بره یه دوطبقه بگیر پدر شوهرم اینا رو بیاره پیش خودش ولی من رازی نیستم از اول زندگی فکر رو ذکرش خانواده پدریش بودن حتی حالا که یه دختر ۱ سال و هفت ماه داره ما همیشه اولویت دوم اون بودیم الان داره خرجشون رو میده ماه به ماه اجاره خونه شون خرید خونه پول آب و برق و گاز وحتی پول بیمه پدرشوهرم دوتا برادر دیگه ام داره که مجرد هستن خرج اونام داره میده یکیشون ۲۵ سال و اون یکیم ۲۲ ساله شه اخری از خدمت فرار کرده ۴ ماه مونده بود خدمتش تموم بشه اینهمه خرج کرد براش …میترسم بعضی وقتا بهم میگه رو من حساب نکن میزارم میرم خودشم اعصاب سیاتیک گرفته دکتر بهش گفته باید عمل کنی ولی گوشش بد هکار نیست برا اینکه دردش کمتر شه تریاک میکشه خودش میگه فقط به اندازه ای که دردم رو تسکین بده شبام خیلی دیر میاد خونه همش تو طلاتم کار اوناستودارن چیکار میکنن و غیره و این مثله منو اذیت میکنه لطفا راهنماییم کنین

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/10/22 2:19:19 1 پاسخ 200 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  این مسئله شاخه های زیادی داره که باید باز بشه تا بهتر مشاوره بشید که در مشاوره کتبی امکانش نیست با این حال تا جایی که بشه کمک می کنم.

  به طور حقوقی این حق شماست که در مورد خونه ای که به نام شماست تصمیم بگیرید.

  اما در اینجا به چند نکته اشاره می کنم شما گفتید که شما و فرزندش را در اولویت دوم قرار می ده و نگغتید کجا کوتاهی شده، با کمک هم سرپناهی ساختید که یک سرمایه هم هست. در خانه ای که ایشون زحمت کشیده برای ساختش اون هم می تونه حقی داشته باشه و تصمیمی بگیره و چه زیباست که به فکر خانوادش هم هست. اما برخلاف اینکه چیزی دلیل بر اینکه شما و فرزندتان را در اولویت دوم قرار داده باشه نبود واضح هست که خودش را در الویت پایینتر از همه شما قرار داده . تا جایی که به جای درمان رو به مواد آورده که به مرور زیان مالی اون بیش از هزینه درمان می شه.

  اگر در گفتگوهایتان سعی کنید عادلانه صحبت کنید و همه چیز را ببینید همسرتان متوجه درک شما می شوند و بیشتر به حرفهایتان توجه می کنند.

  این را نیز بگویم در شرایط وجود اعتیاد فروش هر نوع سرمایه ای خطرناک است.

  جهت راهنمایی کاملتر می توانید از لینک زیر یک بسته مشاوره تلفنی خریداری فرمایید.

  شاد و موفق باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید