ما باهم روابط سالم اجتماعی داشتیم.دوماهی گذشت ک مادرشون ب من پیام دادن و خیلی بی احترامی کردن

پرسش

سلام.ما خیلی ب کمک مشاور نیاز داریم.ماهمکار بودیم چن ماهی تو محیط فرهنگی بعد از اینکه من قرار دادم اونجا تموم شد آقا شماره منو پیداکرده و درخواست آشنایی دادن ومادر من ازهمه چی خبر داشتن چون بهشون دروغ نمیگم هیچ وقت. بعد چن ماه بامادرشون صحبت کردن برای خواستگاری شماره مادرمو گرفتن و بعد زنگ زدن و کلی صحبت گفتن مابهم نمیخوریم.
ما باهم روابط سالم اجتماعی داشتیم.دوماهی گذشت ک مادرشون ب من پیام دادن و خیلی بی احترامی کردن ک جایز نیس بگم بعدش ب مادرم زنگ زدن و هرچی ازدهنشون دراومد گفتن ک مادرم ب خاطر من و آقا پسر سکوت کردن.خودپسر خیلی محترم و ماهمو خیلی میخواییم نمیدونم ولی فک میکنم دلیل مخالفت مادرشون اینه ک خودشونوخیلی دست بالا میبینن و ازاینکه ماازقبل باهم دوس شدیم ب سبک امروزی بسیارشاکی اما ماازهرنظر مالی واجتماعی بالا هسیم.الان مادر بنده هم ب شدت مخالف و عصبانی هستن و من خواستگاری زیاد دارم و الان واقعا نمیدونم چی کار کنم

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 4 سال 1398/12/5 19:58:48 1 پاسخ 176 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  ازدواج وصلت دو خانواده با هم هست و نه دو شخص.

  پس باید در نظر داشته باشید که یکی از کسانی که تا آخر عمر باید او را ببینید و با او صحبت کنید و میزبان و مهمان شما می شود مادر شوهرتان هست.

  این موضوع که پسر نتوانسته مشکل را حل کند و مدیریت از دستش خارج شده می تواند عدم توانایی این شخص را در برخورد با مشکلات خانواده اش بیان کند.

  از دید من سرمایه اصلی شما خانواده شماست، پس پشت مادرتان باستید که این موضوع هم عزت نفس شما و هم ارتباط خانوادگی شما را بهتر می کند.

  تاکید می کنم مسائل خانوادگی همسرتان را شما نباید حل کنید.

  به شما مشاوره تلفنی و یا حضوری پیش از ازدواج را پیشنهاد می کنم

  شاد و خوشبخت باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید