من الان در دوره ی نوجوانی هستم،در یک محله ی تقریبا مذهبی نشین زندگی می

پرسش

من الان در دوره ی نوجوانی هستم،در یک محله ی تقریبا مذهبی نشین زندگی میکنیم،ما چهارتا دوست هستیم و چندین تا پسر که در محلمان زندگی میکنن،که این پسرها همش میخواهند مارا به شر ببرند،و دعوا درست کنن،یکی از پسر ها که فامیلمان نیز هست به باقیه پسرها به دروغ درباره مسائل بسیار بی شرمانه درباره ی من گفته،و فکر میکنم که گفته من در بچگی با اون کارهای ناپسندانه کردم و احساس میکنم دید بقیه نسبت به من عوض شده و مرا دختری بد میدانند در رابطه با این موضوع نمیدانم چه عکس العملی نشان دهم،یا چطور ثابت کنم که من این کار را نکردم،چون من یکی از آن پسرهارا دوست دارم و نمیخواهم دیدش نسبت به من تغیر کند چه میتوانم بکنم؟؟؟

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/2/17 18:42:57 1 پاسخ 84 نمایش

پاسخ ( ۱ )

  1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

    باسلام.

    اگر واقعا در یک محله مذهبی نشین! (واقعی ) بودید که نباید سراغ دوستی با جنس مخالف میرفتید(همانطور که گفتید علاقه دارید) حالا نیز می توانید،یکی از همان مذهبی های محله و بزرگ سال را واسطه کنید و بفرستید تا به ان شخص بگویید تهمت برای شما نسازد! چون طبق قانون چنین کار جرم است کسی تهمت ( انهم ج ن س ی) به کسی بزند و اگر نتواند ثابتش کند،مجازات قابل توجه چون زندان و شلاق دارد ..!(و اگر ان تهمت بیش از اندازه در شهر پخش شود،حکم اعدام نیز می توان برای ان گرفت!)

    روابط و دوستی با جنس مخالف جزو انحرافات و گناهان می باشد.بهتره است هرگز سراغ ان نروید،که اگر رفتید،هر اتفاقی بی افتد،نباید انتظاری از کسی داشته باشید! چون اصل این کار به هیچ وج انسانی و خدا پسندانه نیست و تاریکی زیادی به ارمغان خواهد اورد ! که جزء خود شخص،کسی دیگر مقصر نیست.

پاسخی دهید