من خیلی ساکتم اصلا نمیتونم با کسی ارتباط خوبی داشته باشم

پرسش

سلام درود بر شما
من پسری ۱۶ ساله هستم من خیلی ساکتم اصلا نمیتونم با کسی ارتباط خوبی داشته باشم و تعداد دوستام خیلی کم هستن همینطور تو فامیل هر چی میخوان پشتم حرف میزنن و منو ادم حساب نمیکنن نه حرفی نه چیز دیگه
منم که همینطور ساکت وامیستم
اما مشکل اصلی من اینه که نمیدونم با ادمای لات و همجنسباز چطور باید برخورد کنم از کلاس هفتم گیر اینجور ادما افتادم و هنوز هم منو ازار میدن یکی بوس میفرسته یکی ازار جنسی میکنه هر چند من اونا رو تو دلم میبخشم چون امیدوارم روزی برسه که اونا بهم احترام بزارن چون باور دارم زندگی مثل آینه عمل میکنه.
حالا دور از این چیزا میتونید کمکم کنید چطور رفتارم رو اصلاح کنم تو صحبت کردن کم نیارم و جلوی افراد بیشعور رو تا حدودی بگیرم
بخدا وقتی میبینم یکی مثل من داره از دست این ادما رنج میبرن دلم خون میشه

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/3/8 11:21:28 1 پاسخ 228 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  البته شما مشخص نکردید،منظورتان شوخی ها ج ن س ی .. یا حد بالاتره؟!

  لازم به ذکر اینجور افراد به دیدن فیلم ها مستهجن و چشم و چرانی و رواج تفکرات پلید در ذهن خود و دوستان خود و .. به این نقطه از زندگی رسیدن.و اگر به صورت عملی سراغ اینجور کارها رفته باشن،در نهایت یا محتاد میشن! یا با انواع اقسام انحرافات دیگر دچار میشون و .. پایان دردناک.

  گزینه ها که انها به سمتشان میروند،معمولا کسانی هستن،که ضعف هستن،لباس ها قشنگ و تمیز دارن و پوشش چسبان و پیدا بودن قسمتی از بدن، و از همه مهمتر، اعتقادات بخصوصی ندارن! با کمی اتو گرفتن(گناهان مخفی ..) ازشان و استفاده از ضعفشان بر انها مسلط میشوند.

  بشدت از انسان ها که اعتقاد دینی دارن و به دنبال خدا هستن! بی زار هستن! چون معمولا اینجور افراد شا بالایی دارن و اهل گناه نیستن(که بتونن ازشون اتو بگیرن) رفتار صحیح دارن! دوستان هستن که به انها کمک میکند. و عزت نفس دارن و خودپنداره دارن،باهوش هستن و زود نقشه انها لو میرود!

  نه اینکه نخوان بلایی سرشون بیارن! راستش ابتدا خود خدا نمیزاره! و بعد از اون، شرایط محیط و جوء و رفتارشون و عملکردی که دارن باعث میشه اون قبل از هر عمل،پشیمون بشن و کاری نکرن و احساس کنن،دردسرش بالاست و ممکن براشون خیلی خطرناک باشه و خیلی چیزهای دیگه .

  من پیشنهاد اینکه،همانطور که خدا خواسته،شما به سراغ قران بروید و شروع کنید به خواند و تفکرات صحیح و اندیشه صحیح و پیدا کردن دوست مناسب،لباس مناسب(نه تنگ نه گشاد،نه کوتاه! )چیزی که شآ شما رو به عنوان یک انسان خوب حفظ کند.دوستان خوب کنار خودتون بیاورید و اهداف بزرگ صحیح که خدا خواسته از شما در زندگی پیدا کنید و انها رادنبال کنید.

  و از این فرصت که باعث شده اندکی به راه اشتباه خود فکر کنید بهترین استفاده را برای اصلاح رفتار خود که قاعدتا باعث تغییر دنیا شما میشود کنید.

پاسخی دهید