راه حل بدید ک باید چیکار کنم

پرسش

سلام من دوس ندارم نامزدم با خواهرم چت کنن البته اینم بگم ب هیچکدومشون شک ندارم ک بگم خیانت میکنن بهم مث خواهر و دادشن ولی من بهشون گفتم باهم چت نکنید چون در طول روز خیلی باهم حرف میزدن اولایل قبول کردن ولی پنهانی از من حرف میزنن باهم خیلی مشکل بزرگی شده توی زندگی من .اگ مشکل از منه و من شکاکم راهنمایی کنید اگرم نه راه حل بدید ک باید چیکار کنم

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1398/12/15 22:45:25 2 پاسخ ها 189 نمایش

پاسخ ها ( ۲ )

 1. سلام

  من مشاور نیستم ولی میتونید ببینید در مورد چی حرف میزنن و در مقابل شما با نامزدتون در مورد اونا صحبت کنید یا شاید هم باید بیشتر با اون وقت بگذرونید ولی این در صورتیه که برای هم دیگه کم وقت بذارید. با این حال بهتره جواب مشاور رو هم بشنوید.

 2. سلام

  شما همانطور که گفتید مشخص هست که شک ندارید. به طور کلی حساسیت ها و سختگیری های ابتدای ازدواج می تواند در ایجاد یک رابطه صمیمانه بین زوجین جلوگیری کند.

  پس ضمن اینکه حساسیت بیش از اندازه نداشته باشید، اگر این موضوع بیش از حد عرف شد و شما را آزار می داد این موضوع را از طرف خواهرتان پیگیری و به صورت جدی و البته دوستانه و در گفتگو از او بخواهید که حد و مرزها را رعایت کند چون در غیر اینصورت برای زندگی خواهرش (شما) مشکل ایجاد می شود. در پایان باز به نکته اولی که گفتم تاکید می کنم.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید