من نگرانم باز هم ایشون برگردن و تو زندگی من اختلال ایجاد کنن باحرفی عکسی

پرسش

سلام وقتتون بخیر من در رابطه ای هستم که قراره ازدواج کنیم و خانواده ها درجریان هستن و از رابطه ام راضیم. مشکلی که هست اینه که چندسال قبل بااقایی در ارتباط بودم برای ازدواج. و باایشون بخاطر یک سری از اخلاق های بدی که داشتن قطع ارتباط کردم به صورت خیلی بدی رابطمون تموم شد و من متوجه خیانت و دروغگویی شون شدم و در کل اصلا خاطره خوشی ندارم از ایشون چون خیلی شرایط و زندگی رو برای من سخت کردن و به طور کل بعد ایشون من فرد دیگه ای شدم. بعد این چند سال ایشون اخیرا دوباره به من دایرکت دادن و یک سری از کارت هایی که بهم هدیه دادیم رو فرستادن و گفتن فراموشت نکردم و برگرد و … متاسفانه من اینقدر هول کردم پیام اولشون رو باز کردم و خوندم. اما پیام های بعدیشون رو باز نکردم. میخواستم بدونم به نظرتون باید باهاشون چطور برخورد کنم؟ من خودم فکر کردم جواب ندادن بهترین کاره. موصوع دیگه اینه که باید به پارتنرم این موضوع رو اطلاع بدم؟که در جریان باشن؟ و یک موضوع دیگه اینه که الان که بعد چندسال برگشتن من نگرانم باز هم ایشون برگردن و تو زندگی من اختلال ایجاد کنن باحرفی عکسی. ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور این موضوع رو حل کنم

مشاور پاسخ داده 0
Sinester273@gmail.com 3 سال 1399/3/26 0:36:31 2 پاسخ ها 172 نمایش

پاسخ ها ( ۲ )

 1. سلام

  زندگی مشترک وقتی محکم می شود که بر پایه‌های صداقت و راستگویی باشد. اینکه مسئله‌ای از گذشته را به شخصی که قصد ازدواج با آن دارید نگفته باشید زیاد مهم نیست ولی اگر درباره گذشته خود به ایشان دروغ گفته باشید، همیشه این ترس را دارید که این دروغ برملا شود و چنانچه این اتفاق بیفتد، اعتماد از دست رفته به راحتی باز نمی گردد.

  پس صداقت را با کسی که قصد ازدواج دارید داشته باشید. به او بگویید قبلاً رابطه‌ای داشته‌اید که به هم خورده است، در این صورت نگران برملا شدن نخواهید شد. می‌توانید از او خواهش کنید که در همین حد بداند و از جزئیات سوال نپرسد و فقط مختصر و کلی جواب ایشان را بدهید.

  به شما مشاوره پیش از ازدواج را پیشنهاد می کنم که می‌توانید از طریق همین سایت بسته مشاوره تلفنی خریداری کرده و با من در ارتباط باشید.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹🌟

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

  • ایشون اطلاع داشتن بهشون گفته بودم. اما اینکه این اقا بعد چندین سال برگشتن منو معذب کرده خصوصا که هنوز نگه داشته اون هدیه هارو بعد چندین سال.

   نمیدونم لازمه به پارتنرم بگم؟اگه باید بگم چطور باایشون مطرح کنم مسئله رو

پاسخی دهید