میدونم مناسب من نیست به هیچ وجه و واقعا دوست ندارم منتظرش باشم ولی نتونستم تابحال فراموشش کنم

پرسش

سلام. من ۲۲ سالمه. ۲ سال بود که با آقایی به قصد ازدواج دوست بودم و از تموم جزئیات زندگی هم خبر داشتیم. این اواخر بهش میگفتم که رابطمون باید جدی تر بشه. اونم یروز صبح بهم زنگ زد و در این مورد حرف زدیم. قرار شد مادرش بیاد خونه ما و با من و مادرم ملاقات داشته باشه. من از قبلم میدونستم مادرش گیر هست روی محله و خونه ما با اینکه اختلاف طبقانی خیلی زیادی ام نداشتیم. مادرش اومد و رفت چند دقیقه بعد رفتار اون آقا با من تغییر کرد چون مادرش از وضع ظاهری خونه زندگی ما بد گفته بود. دیگه به فکر تموم کردن افتادیم. چند روز بعد بهم گفت مامانم گفته عجله نکن دختر زیاد هس چند جای دیگه بریم خواستگاری. منم یجوری به اون آقا رسوندم که یسری رفتاراش با معیارای من جور نیست و منم مشکل دارم. ولی اون انگار فقط خودشو میدید. اخر بهم گفت فقط یه خواسته دارم ازت. تا یکسال خونتونو عوض کنید برید جای دیگه خونه کرایه کنید تا بتونیم باهم ازدواج کنیم. یعنی یجورایی به کلاسشون نمیومد و میخواستن هر طور شده نگن خونه ما اینجاست. من قبول نکردم و بهش گفتم تحقیرم کردی و تمومش کردیم. دوستی دو ساله ما ب همین راحتی تموم شد قبلشم باهم مشکل چندانی نداشتیم تو این دوسال هیچوقت تصمیم به جدایی نگرفته بودیم. منم هنوز بعد از دو سه هفته گاهی منتظر خبری ام ازش ولی نمیخوام اینطور باشم میدونم مناسب من نیست به هیچ وجه و واقعا دوست ندارم منتظرش باشم ولی نتونستم تابحال. چکار کنم تا فراموشش کنم سریعتر

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/3/27 10:43:47 1 پاسخ 219 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  قبل از هر چیز به شما یادآوری کنم آن کسی که شما دوستش داشتید بیشتر ساخته ذهن شما بوده و نه شخص واقعی ، پس به اون خوبی و جذابی که فکر می‌کنید نیوده چرا که هر کسی اشتباهات و اشکالاتی دارد که وقتی نادیده گرفته شود بسیار جذاب به نظر می آید.

  سعی کنید مبارزه با افکاری که درباره آن می آید نکنید ولی خود نیز تمایلی به فکر‌کردن نداشته باشید. برای خود و زندگی خود برنامه و هدف تعیین کنید و سعی کنید در علم یا هنری آموزش ببینید .

  به خود مهر بورزید و هر روز برای بهتر شدن و کاملتر خود تلاش کرده و حتما زمانی برای تفریح ، بازی و شادی در روز انتخاب کنید.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹🌟⁦☺️⁩

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید