نداشتن اعتماد به نفس. دومیش تنبلیمه

پرسش

سلام من 16 سالمه و با این سن کم با کلی مشکل درونی روبه رو شدم . اولیش نداشتن اعتماد به نفسه که خودش کلی دردسر برام درست کرده . دومیش تنبلیمه . از اونجایی که از بچگی دختر زرنگ و درسخونی بودم و الان هم تلاش میکنم باشم ولی جدیدا دیگه خسته شدم و به هیچ کتابی علاقه ندارم . احساس میکنم خیلی گناه کردم . تو دین و ایمونم سست شدم . خلاصه از خودم خسته شدم . نمیدونم باید چی کار کرد با این وضعیت

مشاور پاسخ داده 1
ناشناس 3 سال 1399/3/11 22:19:58 1 پاسخ 128 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر ارایه شده توسط بازدیدکننده سایت مطرح شده و از طرف مشاوران سایت نمی باشد.

  باسلام.

  پاسخ شما در پرسش شماست!.. همانطور که گفتید،مشکل درونی شما به خاطره همون دوری خود خواسته است که نسبت به خدا داشته و این بخاطره گناهان است ..

  همانطور که خودتون ظاهرا با تجربه به یک مسئله هم رسیدید!(که هم بده و هم خوب! بده چون عمری گذشت و این واقعا بده ! خوب،حداقل با تجربه بهش رسیدید و الان قبولش کردید! )،درس نمی تونه هدف باشه در زندگی! اینا فوقش برای مدتی کوتاه جواب بده ..! اما شما نیاز به یک هدف واقعی دارید،هدف که بشه به کمک اون رشد کرد و انگیزه گرفت چیزی که متعلق به زمان مکان پول سرمایه سن شرایط اب هوا و هیچ چیز دیگر نداشته باشد! بلکه ماورایی این چیزها باشه و دائم در حال رشد به سمت اون باشید و با هر وسیله به اون هدف برسید…

  و اون هدف جزء با رفتن به سمت خدا و حرکت در اصلاح خود برای رضایی خدا بدست نمی اید.. و اگر صلاح بداند خودش نیز اهداف بزرگ به مرور بخاطره اعمال خوبی که انجام داده اید به شما میدهد ..

  اشتباه می کنید،اگر این حس خوبی که الان پیدا کرده،که فرصت برای اوج گری حقیقی شماست رو، با نصیحت! و گفتار نادرست دیگران به راهی جزء راهی که خدا خواسته ببرید ..!

  هر قدمی که در سمت و راه او و به نیت بزرگ در راه او بردارید،به همان اندازه یک نور ! یک هدف و یک کار یا .. برای شما باز میشود! (با صبر و حوصله) انقدر که بعدها،به لحظاتی که در گذشته داشتید،به حالت خنده تلخ نگاه میکنید! که روزگاری چه فکر می کردید! ولی چه شد !

پاسخی دهید