همسرم به خود این اجازه را میدهد که همه را قضاوت کند از جمله خانواده من

پرسش

سلام وقت بخیر

من و همسرم 4 سال است که با هم ازدواج کرده ایم. من زن صبور و ارامی هستم ولی یک مشکلی دارم که واقعا تحملش بدایم سخت شده. همسر من فرد تیز و باهوشی است و متاسفانه دیگران را قضاوت می کند. کاری گه من متنفرم متاسفانه چند باری این قضاوت درست از اب درامده و حالا به خود این اجازه را میدهد که همه را قضاوت کند. از جمله خانواده من را در مورد مواردی که درست است من هیچگاه تعصب به خرج نمیدهم. ولی در مورد مواردی که نادرست است و تعدادش هم زیاد است در گذشته خیلی بدایش توضیح میدادم ولی الان که میبینم حرفهای من را باور ندارد دیگر چیزی نمیگویم. فقط میگم من که هر چی بگم تو باور نمیکنی و دیگر ادامه نمیدهم ولی واقعا حرص میخورم. واقعا این موصوع یک معضل برای من شده لطفا راهنماییم بفرمایید مممونم

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/3/24 8:51:26 1 پاسخ 227 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  شما هرگز نمی‌توانید نوع نگاه و نگرش یک شخص را به زور تغییر دهید. این کار باعث می‌شود همسر شما بیشتر برای اثبات خود ادامه دهد.

  شما می‌توانید ابتدا خوب به حرفهایش گوش کنید و برایتان جالب باشد، بعد به شکلی که باور کند که شما طرف او هستید یک سری سوالات کلیدی را از ایشان بپرسید و اجازه دهید که خود به فکر فرو رود. به او عزت نفس دهید و اجازه ندهید جلوی شما به اصطاح‌ کوچک‌ شود.

  برای مشاوره کامل‌تر می توانید از بسته‌های مشاوره تلفنی استفاده کنید.

  شاد و خوشبخت باشید ⁦☺️⁩🌹🌟

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید