همیشه زمانی که خارج از خونه قرار دارم مضطرب هستم

پرسش

سلام
من همیشه زمانی که خارج از خونه قرار دارم مضطرب هستم از اینکه نکنه برام اتفاقی مانند زور گیری یا هر چیز دیگه بیفته و زمانی که بیرون از خونه حضور دارم احساس شادی و خرسندی ندارم این اتفاق یکبار برام افتاده لطفا کمکم کنید افکار از این دست رو برای همیشه از خودم دور کنم
ممنون

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/2/19 17:42:34 1 پاسخ 134 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  به قول خدایی رحمان و رحیم،مرگ انسان دقیقا زمانی که خدا خواسته و میداند اتفاق خواهد افتاد و هیچ کس قادر نیست ان را نه کم و نه زیاد کند.

  خدا به کافران که در زندگی مشغول گناه و انواع اقسام سرگرمی هاو خوشی ها هستن،می گویید،از کجا مطمعا هستید،شاید زمین زیرپایتان خالی شوید! شاید شهاب سنگی بر شما اصابت کند؟! و به طور کل مطمعا نباشید،هرلحظه ممکن است،با یک مرگ طبیعی! یا غیر طبیعی جانهایتان را بگیرم! (برای اینکه خاری بیشتری بکشن).

  مفاهیم چیست! انسان درستکار،چون زندگیش در راه درست است،اضطراب و استرس کمتری دارد و زندگی اش لحظه به لحظه در حال رشد است و هر لحظه که بمیرد با حالت تسلیم از دنیا می رود!

  انسان درستکار،چون زندگش در راه خدا بوده،پس خدا دعا ها و مشکلات و . اون رو میشوند و ان براورده می کند

  و انسان خوب چون زندگیش را به کارگردانی خدا سپرده و پس کارگردان ان را زمان و مکان و صحنه که در حال انجام کار درست و خوب است، از دنیا می برد و به پایان میرساند.

  مرگ چیزی نیست که بتوان جلویی ان را گرفت،و اصولا هیج جا امن نیست! حتا اگر در یک گاو صندوق زندگی کرد! چون ممکن است،بدن انسان انواع اقسام مریضی ها را گرفته باشد و خودش خبر نداشته باشد … !

  هیچ پایانی قشنگ تر و هیچ ارامش بالاتر از با خدا بودن و زیستن نیست و نبود و نخواهد بود.

پاسخی دهید