هیچ هدفی ندارم تو زندگی

پرسش

سلام من کنکوری هستم
هیچ هدفی ندارم تو زندگی هیچ چیزی نیست که با اشتیاق وقتمو صرفش کنم
توی هیچ چیزی مهارت ندارم و هیچ رزومه ی خوبی ندارم از خودم
حس پوچی سرخوردگی کل وجودمو گرفته نمیدونم هدفم چیه نمیدونم توی چه کاری خوب هستم خیلی وقتا دلم میخواد بمیرم

مشاور پاسخ داده 0
Masoom 3 سال 1399/2/25 13:33:06 1 پاسخ 164 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. توجه : نظر زیر توسط بازدیدکننده عزیز سایت نوشته شده و نوشته مشاوران سایت نمی‌باشد.

  باسلام.

  البته حس مردن،حس جالبی!چون اکثر غریب به اتفاق انسان ها( و ۱۰۰ درصدانسان های بد) لحظه مرگ ارزو چند لحظه بازگشت و زندگی رو دارن!چون عذاب و انجام ندادن کار خیر .. سرنوشت وحشتناک و غیرقابل وصف اخرتی داره!

  بیشتر لحظاتی که انسان حس پوچی و سردرگمی داره،بخصوص اگر زیاد و طولانی هم بشه این حس،بخاطره دوری از خدا و انجام دادن گناهان زیادی و گذروندن زندگی در یک مسیر انحرافی به اینجا رسیده..

  هرانسان روی زمین،یک قابلیت منحصر به فرد داره!یعنی یک سری ویژگی ها داره،که دقیقا فقط خود اون شخص داره! که وقتی در مسیر صحیح مورد رضایی خدا حرکت کنه،به اون میرسه.. در واقع اون چیزی که خدا در وجود اون شخص گذاشته! و و قتی شخصی خودش رو پاک و اصلاح کنه،خود قابلیت های خود انسان رو به خودش نشون میده! شاید به عنوان یک هدیه! جالب اینکه این قابلیت چیزهای هستن،که برای همیشه می مانند(بستگی به نیت شخص هم داره!) حضرت ابراهیم،بیش از ۴ تا ۵ هزارسال قبل،خانه کعبه رو بنا کرد! تصور کنید،الان قبله خداست و هنوز و هر روز! انسان ها به انجا می روند و…! در حالی که انسان های که اون موقعه زندگی میکردن و شاید تصور میکردن بهترین ها زمان خودشان بودن! حتا کوچکترین اثری بخصوصی از انها باقی نمانده! ولی حضرت ابراهیم،هنوز انگار زنده است! به همراه دوستان و انسان ها درستکار دور اطرافش ..

  این کار خداست،که بسته به نیت های خوب یک انسان،کارهای اون رو ابدی میکنه! و حتا بعد از وفاتش،خودش اون اعمال رو رشد میده و چندبرابرش میکنه! ..

  کارهای خوب تا همیشه می مانند به همراه ادم های درستکار و اندیشه ها صحیحشون….

  هدف زمانی هدف میشود،که واقعا همان هدف باشد که خدا از انسان خواسته انجام دهد.

  هدف اگر هدف واقعی باشد،همه باعث کمک به دیگران میشود و هم ایندگان نیز از هدف و نیت که ان شخص! ۲۰۰ تا ۳۰۰ سال یا بیشتر ،داشتن خیر می برند و استفاده میکنند.

  باتشکر.

پاسخی دهید