کینه وجودم رو گرفته. از یطرف نمیخوام دخالتش بدم حالش گرفته شه از یطرفم نمیتونم ببخشمش

پرسش

سلام سحر هستم ۲۳ سال دارم و در دوران نامزدی هستم،من از مهربونی به خواهر شوهرم همیشه میگفتم دوست دارم تمام خریدهای ازدواجم رو به سلیقه تو بذارم و اون در پاسخ به من میگه تو به من میسپاری چون زرنگی و میدونی خریدهای من بهتره.خیلی ناراحت شدم ازش و دلم میخواد بهش لج کنم و تو هیچ کاری دخالتش ندم تا بدونه محتاجش نبودم که این حرفو بهش زدم ولی از یطرف هم دلم نمیخواد خریدهای ازدواجم به لجبازی و قهر بکشه.اما کینه وجودم رو گرفته.انقد حالم حالم بده از یطرف نمیخوام دخالتش بدم حالش گرفته شه از یطرفم دعوا دوست ندارم ولی نمیتونم ببخشمش.خیلی ناراحتم شما بگید چیکار کنم

مشاور پاسخ داده 0
ناشناس 3 سال 1399/5/18 23:32:13 1 پاسخ 134 نمایش

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام

  همیشه تأکید کرده‌ام که در دوران نامزدی به حرفها توجه نکنید. شاید منظور خواهر شوهر شما یک شوخی و دلبری از همسر برادرش بوده ، به هیچ عنوان به خود نگیرید ، رها کنید و به او مهر بورزید، خود نیز مراقب کلامتان باشید که برای طرف مقابل سوتفاهم نشود، اگر مطلب خیلی خیلی شما را ناراحت کرد در تنهایی و با مهربانی از او بخواهید که اینگونه با شما شوخی نکند.

  یادتان باشد تعداد زیاد این خواسته شما و یا این خواسته شما برای چیزهای کوچکی مانند این موضوع می تواند رابطه زیبای شما و خواهر شوهرتان را سرد کند.

  شما می توانید برای مشاوره مسائل دوران نامزدی از آخرین فرصتهای تخفیف ویژه بسته‌های مشاوره تلفنی استفاده کرده و به صورت کامل راهنمایی شوید.

  شاد و خوشبخت باشید 🌹🌟⁦☺️⁩

  برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید.
  خرید بسته های مشاوره و دوره ها
  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد
  درصورتی که
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخی دهید