ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.


ارسال پرسش

ورود

ثبت نام کنید

برای داشتن حساب کاربری می توانید ثبت نام کنید.

ذهن و قرنطینه

ذهن آنچنان قدرتمند است که می‌تواند ما را به بزرگترین رویای خود سوق دهد و همچنین می‌تواند ما را در زندان روانی قرار دهد.
چه بسا شما در یک مهمانی شلوغ بوده‌اید و احساس اسارت و حتی خفگی داشته‌اید و یا در جایی با عزیزی تنها بوده‌اید و ساعتها احساس تنهایی نکرده‌اید.

این ذهن ماست که تنهایی و اسیری را معنا می کند و با تغییر نگاه و اصلاح ساختار فکری و رفتاری در دوران قرنطینه می‌توان از این حس اسارت رهایی پیدا کرد.

به اتفاقهای خوبی که می تواند در خانه بیفتد فکر‌ کنید، آشپری بلدید؟ چه غذاهایی نمی‌توانید درست کنید؟ دست به کار شوید و آشپزی و غذاهای جدید یاد بگیرید.

چه مدت است رفتارتان را با اعضای خانواده بهبود نبخشیده‌اید ؟ دست به کار شوید مهر بورزید و مهر بگیرید… چه مدت است کتاب نخوانده‌اید ؟

و … بیشمار کارهای عقب افتاده‌ای که اگر به آنها فکر کنید و انجام دهید نه تنها حالتان بهتر می‌شود که وقتی برای بیرون رفتن پیدا نمی‌کنید.

پس از همین لحظه تصمیم بگیرید ، همین حالا برای امروز و فردایتان برنامه بریزید، فکر اسارت را به پناهگاهی برای رسیدن به اهداف جدید تبدیل کنید.

مطمئن باشید اتفاقهای شیرین بزرگی در همین منزل شما می‌تواند اتفاق بیفتد که مستلزم نگاه شما و حرکت شماست.

شاد باشید و قرنطیه به شما خوش بگذرد.

About سهیل مصاحبی ( مشاور و پژوهشگر روانشناسی)

برای مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی می توانید یکی از بسته های مشاوره روانشناسی را از آدرس زیر به صورت آنلاین خرید کنید. خرید بسته های مشاوره و دوره ها پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره ارائه می دهد درصورتی که برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش و یا خرید به صورت کارت به کارت می توانید با شماره 02145116777 تماس بگیرید.

پاسخ دهید